coverphoto
Neaktívny

bayuska

Bayka  /  26 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Bláznivá, zaľúbená, akčná... myslím, že to hovorí samo o sebe :D ale inak flegma :P
zaregistrovala sa 30. jan 2013
býva v meste Košice
Info o svadbe
Svadba bola 8. 8. 2015
1829
dní po svadbe
Aktivita
19 príspevkov vo fotoblogoch
79 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (2)
Kolekcie
  • co sa hodi
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
civilný obrad
Miestny úrad Košice - Juh - Krásna klimatizovaná miestnosť, obrad krátky, milí ľudia
oznámenia
vlastný návrh, tlač Ševt - spokojnosť, aj keď lepšie by to bolo najprv ohmatať, teda aspoň my sme sa nejako nestrafili veľkostne do predstavy, ale inak vštko ok :)
kvety
Kvetinárstvo URAL - Spokojnosť, kytička aj pierko krásne a cenovo o dosť lepšie, než sme predpokladali.
svadobné obrúčky
Anjelsky Diabolské - Titánové obrúčky strieborno zlaté, ani nie dva dni po svadbe už len strieborné. Veľkosť nesadla (rozhodli sme sa, že budú len dočasné), mužovy je veľká, mne sedí ale pri kontakte s mydlom rýchlo padá. Inak spokojnosť s doterajšou komunikáciou (aj keď na otázky odpovedali až po odoslaní objednávky)
make-up
Andrea Sidorová - Šikovná žienka, starostlivá, milá - s výsledkom som síce nebola spokohný ale to bola chyba z mojej strany v komunikácii (nemala som náladu ani chuť ani čas niečo meniť)
topánky
Wojas - Jediný obchod v Košiciach po takmer 6hodinovom hľadaní z dverí do dverí, ktorý predával oblekové topánky číslo 48 a dokonca ich mali aj na sklade. Mužík nefrflal ani ich nevyzul, takže ho pravdepodobne ani netlačili, tvrdil, že sú pohodlné. Tety predavačky milé, topánky nám odložili do druhého dňa.
koláče
camilka54 - MUFFINKY - krásne a chuťovo skvelé, každý ich chválil / BEZLEPKOVO-BEZLAKTÓZOVÉ ochota neskutočná, domáci džemík, švagor aj svokra chválili :)
torta
camilka54 - Nádherná, chuťove vynikajúca, nad naše očakávania, odporúčam všetkými 20timi :)
hostina
Penzión SET - NEODPORÚČAM na oslavy väčšie než 10-15 ľudí, zlyhala organizácia na plnej čiare, pokazili nám svadbu. na druhej strane však jedlo chuťovo vynikajúce (i keď na oko nie najkrajšie naservírované), personál milý, usmievavý, miestnosť krásna (avšak salónik bez klímy)
bayuska pridala novú fotku
6. aug 2015

Čo už máme... :)

(61 fotiek)