Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

beni_k Neaktívny

Svadba bola 3. februára 2018 Bratislava, okres Bratislava  • 

Ženíchov oblek Hugo Boss
Svadobné šaty Svadobny salon Simon Trnava - S tohto svadobného salonu mám zmiešané pocity, bol to salon v ktorom som našla stih šiat aký som chcela (i ked sa odstraňoval na nich tyl v spodnej časti na moju požiadavku), majú dobrý výver šiat ale pre mňa negatívum bola zlá úprava kde mi ich zúžili až moc, neskrátili (povedali že to nie je možné) a nevyčistili ! šaty boli žlto šedé zabalene v igelite. Ich odpoveď na dalšie možné úpravy bolo iba taká že svadbu mám o týždeň, pričom oni sami mi stanovili termín na úpravu taký neskorý. Výber dobrý ale šlužby veľký mínus !
Torta Ivet raw - Www.ivet.sk - ODPORIČAM !!! v živote som nejedla lepšiu lepši tortu, kominikácia čisto telefonická, dodanie do BA. Žial mám intoleranciu lepok/laktoza tak som išla touto cestou a veľmi dobre som sa rozhodla. Tortu zladila na moje želanie s mojou kyticou aj s témou svadby. Veľmi milá a ústretová dodávateľka :)
Oznámenia ArtStore zo sashe - Https://www.sashe.sk/mladucha.svadba/detail/svadobne-oznamenia-nezabudky
Catering Reštaurácia Parlament - Veľmi doré priestory pre cca 50 hosti, jedlo veľmi dobré aj komunikácia s manažérom. Veľmi pekná amosféra aj s výhladom
Kvety Kvetypreteba.sk - Http://www.kvetypreteba.sk/produkt/svadobna-kytica-43-novinka/ dodanie v deň svadby, čerstvé plus s ladeným pierkom podľa dohody.
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
beni_k
Benita Szabová - 23 r. Matej
Registrácia: december 2017
Bydlisko: Bratislava, okres Bratislava
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 7
5 6 5 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (4)