Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Renáta a Denis   svadobný album

crowi27  •  44 fotiek  •  25. jún 2016, Chrenovec-Brusno, okres Prievidza

Aká bola svadba:

Svadba bola nádherná, horúca a neskutočne rýchlo ubehla.. v Párty Kolibe Pacho a aj pod holým nebom....

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Soňa Mištinová - Veľmi šikovná, nápaditá, kamarátska, s dokonalou prácou.
Kameraman Roman Gabaš videostudio Jarka - Úžasní, zabavní, s perfektnými kamerami a takmer neviditeľní - minimálne zasahovali do zábavy, absolútne sme ich celý večer nevnímali, že kamerujú.
Dj DJ Ivan Kučera - Koliba Pacho - Okrem prvomanželského tanca sme nechali celý výber hudby na neho. A urobili sme správne, hral tak, že sa súčasne bavili malé deti, mladí a aj tí najstarší. Pri jedle dotváral dokonalú atmosféru skvelým podmazom, príjemným a zároveň nerušivým.
Starejší Radoslav Dana z Veľkej čause - Radko je jeden úžasný profesionál. Pomáhal nám svojimi radami počas nielen samotnej svadby, ale hlavne aj pri jej organizácii. Podal ruku všade tam, kde bolo treba, aby celá svadba perfektne klapla. Úžasný starejší, ktorý sa svojim programom vôbec nevnucuje, ale prirodzene si vyvolá záujem a všetkých pobaví.
Odobierka Folklórny súbor Hájiček - Krásne, dojímavé, žiadne oko nezostalo suché..
Civilný obrad Koliba Pacho Veľká Čauša- PD - Obrad pod holým nebom a hlavne horúcim slnkom:-).
Hostina Koliba Pacho Veľká Čauša- PD - Výborné jedlo, skvelá organizácia, personál vyhovel každej našej požiadavke. Proste boli všetci úžasní, perfektne zohratí.
Torta Torty od Zuzky, Prievidza - Nádherne vyzdobená torta. Tri poschodia, každé sme si namixovali iné, ale hostia veľmi chválili. Perfektné poctivé krémy, jemné cesto a hlavne bola nádherná:-)
Koláče Cukráreň Krajči, Laziany - Mňam koláčiky, chutné, poctivé, naozaj výborné.
Svadobné šaty Milady - svadobný salón - Veľmi milý, ústretový a ochotný personál.
Make-up Soňa Mištinová - Krásna práca, make-up vydržal až do rána. Sonička je naozaj veľmi šikovná.
Účes Salón Visio Prievidza - Česala ma Katka, účes úplne podľa mojich predstáv, perfektne držal. A atmosféra ráno v kaderníctve nemala chybu! Zábavné, šikovné, ochotné baby.
Svadobné obrúčky Zlatníctvo PANAKS - Skvelý výber, veľmi ústretový prístup.
Výzdoba Aranžovanie Mária Muráňová - Inšpiratívna, ochotná žena, s priateľským prístupom a obrovskou chuťou a radosťou z práce! Od začiatku som vedela, že sa na ňu môžeme spoľahnúť a urobí všetko pre to, aby výzdoba bola dokonalá.
Kvety Kvetinárstvo Angels Prievidza - Prišla som so svojou predstavou a dostala som kyticu a pierko nad moje očakávania. Krásnu a romantickú.
Oznámenia Www.luxusneoznamenia.sk - Chceli sme niečo zábavné, ale zároveň pekné a tu sme to našli. Objednávka bola vybavená do niekoľkých dní. Vždy posielajú finálnu grafiku na odsúhlasenie. Kvalita tlače úplne super.
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None