coverphoto
Neaktívny

crowi27

Renáta
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 19. júl 2015
býva v meste Prievidza
Info o svadbe
Svadba bola 25. 6. 2016
1502
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
0 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
Prievidza
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +40
Svadobný album
Renáta a Denis
25. 6. 2016 Prievidza | 44 fotiek
oznámenia
www.luxusneoznamenia.sk - Chceli sme niečo zábavné, ale zároveň pekné a tu sme to našli. Objednávka bola vybavená do niekoľkých dní. Vždy posielajú finálnu grafiku na odsúhlasenie. Kvalita tlače úplne super.
kvety
Kvetinárstvo Angels Prievidza - Prišla som so svojou predstavou a dostala som kyticu a pierko nad moje očakávania. Krásnu a romantickú.
výzdoba
Aranžovanie Mária Muráňová - Inšpiratívna, ochotná žena, s priateľským prístupom a obrovskou chuťou a radosťou z práce! Od začiatku som vedela, že sa na ňu môžeme spoľahnúť a urobí všetko pre to, aby výzdoba bola dokonalá.
svadobné obrúčky
Zlatníctvo PANAKS - Skvelý výber, veľmi ústretový prístup.
účes
Salón Visio Prievidza - Česala ma Katka, účes úplne podľa mojich predstáv, perfektne držal. A atmosféra ráno v kaderníctve nemala chybu! Zábavné, šikovné, ochotné baby.
make-up
Soňa Mištinová - Krásna práca, make-up vydržal až do rána. Sonička je naozaj veľmi šikovná.
svadobné šaty
Milady - svadobný salón - Veľmi milý, ústretový a ochotný personál.
koláče
Cukráreň Krajči, Laziany - Mňam koláčiky, chutné, poctivé, naozaj výborné.
torta
Torty od Zuzky, Prievidza - Nádherne vyzdobená torta. Tri poschodia, každé sme si namixovali iné, ale hostia veľmi chválili. Perfektné poctivé krémy, jemné cesto a hlavne bola nádherná:-)
hostina
Koliba Pacho Veľká Čauša- PD - Výborné jedlo, skvelá organizácia, personál vyhovel každej našej požiadavke. Proste boli všetci úžasní, perfektne zohratí.
civilný obrad
Koliba Pacho Veľká Čauša- PD - Obrad pod holým nebom a hlavne horúcim slnkom:-).
odobierka
Folklórny súbor Hájiček - Krásne, dojímavé, žiadne oko nezostalo suché..
starejší
Radoslav Dana z Veľkej čause - Radko je jeden úžasný profesionál. Pomáhal nám svojimi radami počas nielen samotnej svadby, ale hlavne aj pri jej organizácii. Podal ruku všade tam, kde bolo treba, aby celá svadba perfektne klapla. Úžasný starejší, ktorý sa svojim programom vôbec nevnucuje, ale prirodzene si vyvolá záujem a všetkých pobaví.
dj
DJ Ivan Kučera - Koliba Pacho - Okrem prvomanželského tanca sme nechali celý výber hudby na neho. A urobili sme správne, hral tak, že sa súčasne bavili malé deti, mladí a aj tí najstarší. Pri jedle dotváral dokonalú atmosféru skvelým podmazom, príjemným a zároveň nerušivým.
kameraman
Roman Gabaš videostudio Jarka - Úžasní, zabavní, s perfektnými kamerami a takmer neviditeľní - minimálne zasahovali do zábavy, absolútne sme ich celý večer nevnímali, že kamerujú.
fotograf
Soňa Mištinová - Veľmi šikovná, nápaditá, kamarátska, s dokonalou prácou.
crowi27 pridala 19 nových fotiek
16. aug 2016

Renáta a Denis

(44 fotiek)
Svadobný album