coverphoto
Neaktívny

cucoriedka84

Mirka
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 7. aug 2014
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 11. 7. 2015
2880
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
1 príspevok vo fóre
0 inzerátov
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +13
Svadobný album
Mirka a Attila
11. 7. 2015 Dunajská Streda | 17 fotiek
svadobná agentúra
terese.sk
Samozrejme nemôžem opomenúť zložiť poklonu mojím šikovným koordinátorkám Peťke a Suzi. Veľmi pekne ďakujem za všetku pomoc pred svadbou a podčas nej. Myslím, že Peťka pomáhala aj vo veciach, ktoré neboli jej náplňou, ale veľmi pomohli k bezproblémovému chodu dňa. Dievčatá, pokiaľ chcete mať na svadbe spriaznenú dušu, odporúčam túto agentúru, ktorá dopomôže k tomu, aby bol Váš deň úplne bez stresov a starostí..
kvety
Kvetinárstvo Galéria Kvetín Bratislava
Proste profesionály. Prístup na 120%, žiadne starosti, len ukázať predstavu a krásna kytica je na svete. Ešte aby som nezabudla, ten servis :) žiadne starosti s utekaním po kyticu - proste Vám to ráno doručia a Vy môžte len obdivovať svoju kyticu na ktorú určite nezabudnete :)
koláče
Cukráreň Laurent Bratislava
Oceňujem veľmi prístup pani Brunovej a samozrejme koláče boli na nezaplatenie. Po koláčoch sa zaprášilo a určite sa tam pri každej príležitosti vrátime.
Čo povedať na priestor... ani nie je toľko superlatív. Keď využijete tieto služby určite budete spokojní. Pán Žilinský je férový človek a snaží sa vo všetkom prispôsobiť. Celý večer výborne organizoval a vedel poradiť. Samozrejme som chcela niektoré veci po svojom, ale nakoniec došlo na jeho slová :D je to profesionál a dajte na jeho rady :D určite neoľutujete. O jedle aj ťažko rozprávať bez toho, aby som nebola opäť hladná, proste výborné a kvalitné jedlo. Myslím, že by si sa zišli slová naších hostí, ktorí všetci odchádzali s úsmevom, dobre vytancovaní, najedení a zabavení a to je základ dobrej svadby.
fotograf
Marián Csano
Maroša plne odporúčam, zatiaľ čo sme dostali foto sú krásne a super zvečnili náš deň, nevieme sa dočkať ďalších. Úlne oceňujem, že sme o Marošovi ani nevedeli, proste fotil tak, že nikto nemal pocit, že mu fotí do taniera, alebo že ho obmedzuje pri tanci. Takto sme si to predstavovali a sme radi, že sme si ho vybrali, nebol to len fotograf, bol to hosť na našej svadbe :)
Rudko je super človek a lepšiu svadbu som si ani nemohla predstaviť :) ľudia sa bavili a vieme si predstaviť, že by sme to x krát zopakovali. Určite odporúčam jeho služby, je to záruka dobrej hudby a super zábavy :)
Žiadne príspevky.