Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

danka_dada Neaktívny

Svadba bola 5. augusta 2016 Oponice, Slovensko  • 

 • Ahojte nevestičky či už bývalé, alebo budúce. Už dávno sa chcem podeliť s Vami o náš nádherný svadobný deň.
  Vtedy ešte priateľ ma požiadal o ruku pod stromčekom, bolo to nádherné prekvapenie, a keďže už od malička som mala moj deň "D" v predstavách a som takpovediac "svadbomaniak" nemusím Vám hovoriť že už medzi sviatkami sme mali zajednaný termín. Ako už všetky dobre viete sedem mesiacov dopredu si zajednať vysnívaný priestor nie je úplne jednoduché a v prípravách už máte v podstate sklz :)
  Hviezdy nám priali a všetko sa podarilo vybaviť a zariadiť.
  Svadobný deň sa úžastne podaril od počasia až po posledný detail. Obaja sme túžili po uvoľnenej svadbe bez škrobených zvykov, kde by sa každý cítil pohodlne a taká presne bola. Konala sa v Chateau Appony pri Nitre. Ráno som sa zobudila bez budíka, asi to poznáte každá, nervozna, vzrušená a plná očakávaní. S družičkami a uplne skvelou kvetinárkou Aničkou Kmeťovou (kvetinárstvo Oreško) sme začali zdobiť stan v ktorom sa konala hostina vonku v záhrade a oddávacie miesto, ktoré bolo tak isto v záhrade pod holým nebom. Medzi tým prišlo zlaté male žieňa Lucka Sládečková (LUCID Style), ktorá líčila mňa a družičky. Popri tom sme si popíjali šampanské a bavili sa. Samozrejme nehovorím, že sme sa nezaobišli aj bez malých stresových situácii :)
  Keď prišla štvrtá hodina, kedy už všetci hostia čakali som sa pomaly šťastná a zároveň nervózna pobrala povedať to veľké ÁNO môjmu vysnenému princovy, ktorý nevidel moje svadobné šaty až do tejto chvíle. Podľa jeho výrazu tváre usudzujem, že bol spokojný s tým čo si berie :) Sobáš bol krátky, čo ocenili aj hostia a romantický. Myslela som, že budem plakať, ale bola som taká šťastná, že inak ako s úsmevom od ucha k uchu sa to absolvovať ani nedalo.
  Po sobáši ma ešte skvelá Lucka, ktorá na nás čakala aby nám zagratulovala, rýchlo upravila keďže pri gratuláciách som sa pár slzičkám neubránila. Presunuli sme sa k stanu kde nás už čakal manažér Hotela pán Plačko, ktorý celý deň perfektne organizoval a dohliadal na všetko, tam sme sa nevyhli jednej milej tradícii rozbíjanie teniera. Nasledovala slávnostná včera a po nej náš prvý spoločný tanec už ako manželia. Vybrali sme si pieseň od Lany Del Rey - Young and Beautiful. Po prvom tanečnom kole sme pre hostí zabezpečili prehliadku nádhernej Apponyiho knižnice, aby nepocítili to, že sme sa niekam vytratili a my sme si zatiaľ spravili pár fotiek. Celý deň fotograficky zaznamenávala zlatá mladá a talentovaná fotografka Alexandra Hrašková. Potom bola už len voľná zábava s malými prestávkami, ako napríklad vtipná prezentácia s našimi fotkami od družičiek spolu so svadobným kvízom, krájanie torty a o polnoci vypúšťanie ledkových, héliových balónikov, ktoré síce neleteli až tak super keďže nám začalo pozdejšie pršať, ale aj tak to bolo nádherné. Počas večera sme mali zabezpečený foto kútik (funface), kde sa hostia vybláznili a na moje prekvapenie aj tí starší :) Skončili sme ráno okolo piatej unavený, ale spokojný a šťastný.
  A teraz možno otrepaná, ale určite pravdivá fráza pre každý svadobný pár: Bol to ten náš najkrajší deň v živote :)
  VEĽKÁ RADA PRE KAŽDÚ BUDÚCU NEVESTU A ŽENÍCHA: nestresujte, ale užívajte si a nasávajte každý jeden okamih aj keby niečo nevyšlo podľa Vašich predstáv, pretože potom na všetko budete aj tak spomínať s úsmevom !!! :*
Danka a Peťo - 5. augusta 2016 - Oponice - 180 fotiek
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
danka_dada
Dana Čepková Peter Gabina
Registrácia: december 2015
Bydlisko: okres Lučenec
Príspevkov: 1
Inzerátov: 0
Priatelia: 2