coverphoto
Neaktívny

darklol

Evka
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 13. mar 2014
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 18. 8. 2018
723
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
52 príspevkov vo fóre
1 inzerát
Skupiny
BratislavaKošiceAugust 2018
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +44
Svadobný album
Evka a Filip
18. 8. 2018 Prešov | 48 fotiek
výzdoba
Dekoračný Servis - Kvety na výzdobu sály, pierko, kytica, menovky a celkový aranžmán mala Lucka pod palcom a vyzeralo to neuveriteľne. Presne tak ako sme chceli a nemuseli sme na nič dozerať. Bola s ňou výborná spolupráca a jej cit pre detail ma uchvacoval celú svadbu.
make-up
ZULUS - Zuzka ma líčila a česala dokopy 3 krát. Raz na skúšku, raz na svadbu a raz na fotenie po svadbe. Vždy to bolo raz dva do hodiny a nemusela som tam vysedávať, ale vždy mi účes aj makeup vydržal. A vyzerala som krásne.
účes
ZULUS
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Sugarbird - Popolnočné biele šaty zo Sugarbirdu boli úchvatné. Objednali ich špeciálne pre mňa, kee biele a moju veľkosť nemali. Veľmi dobrá komunikácia.
víno
Alista - Výboné buhlarské a slovenské vína. Krásne fľaše a veľmi dobré ceny.
koláče
Dekoračný Servis - Candy bar bol vznikajúci, Lucka Ortutová z Dekoračného servisu nám vo všetkom vynikajúco poradila. Všetci si candy bar chválili, vyzeral nádherne, koláče boli čerstvé chutné. Lucka zabezpečila aj dovoz a aranžmán a my sme sa o nič nemuseli starať.
torta
Dekoračný Servis - Torta bola mimoriadne krásna a chutná, zjedla sa do hodiny po nakrájaní :) A to sme nečakali
kostol
Gréckokatolícka Katedrála sv. Jána Krstiteľa Prešov - Nádherný obrad, spieval nám tiež ich zbor bohoslovcov, čo bol naozaj silný zážitok. Tiež nám dali na hlavy náherné svadobné koruny. Boli sme ako kráľ a kráľovná.
odobierka
FS Šarišan - Ich tradičný tanec, alias svadobný obrázok je legendárny. Som im veľmi vďačná že do programu vtesnali aj našu svadbu, bolo to dojímavé, ale zároveň vtipné a veselé.
hudobná skupina
ESPRIT - hudobná skupina (živá produkcia) - Celá svadba odohraná naživo, ale pritom moderne a aktuálne. Občas sme mali pocit akoby sme skákali pod pódiom nejakej slávnej kapely :) boli vinikajúci.
kameraman
Martin Žarnay, www.emzyfilm.sk - Krásne, moderné poňatie a spracovanie videa, v 4K kvalite. Celá svadba bola natáčaná dokonca 2 kamerami, takže nemuseli pobehovať hore dole po kostole aby všetko stíhali a mali to krásne podelené. Veľmi sme spokojní
fotograf
Jakub Čajko - CAJJAK - Najlepší fotograf akého môžu mladomanželia chcieť. Celý deň bol s nami usmiaty, pohotový, vnímavý a stále sledoval kde sa čo deje a rýchlo cvakal :) Na fotení nás vedel usmerniť, ale zároveň čakal na tie správne momentky. Fotky majú úžasnú umeleckú hodnotu. Ako bonus je to, že fotky nahráva na svoju stránku kde sú zaheslované a tak nemusím každému posielať fotky a sťahovať. Stačí poslať link :)
Žiadne príspevky.