Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

denisa10081987 Neaktívny

Svadba bola 10. augusta 2019 okres Prievidza  • 

Fotograf Peter Belan - Video Foto štúdio - Prišli spolu, takže 2 v 1. My sme sa fotili aj zo synom a Peťo bol tak ochotný že nám bol schopný nášho syna postrážiť kym sa robili určité fotky, takže môžem len odporúčať :-D
Kameraman Videoštúdio Venuša Peter Belan - Prišli spolu, takže 2 v 1. My sme sa fotili aj zo synom a Peťo bol tak ochotný že nám bol schopný nášho syna postrážiť kym sa robili určité fotky, takže môžem len odporúčať :-D
Dj Dušan Žibek - Http://www.djsvadba.sk/ Môžem len pochváliť. Dávali sme si upravovať náš novomanželský tanec, vyskladal nám ho podľa predstáv. Takže tiež odporúčam veľmi ochotný:-D
Starejší Dušan Stieranka - Pán Stieranka je od Hnúšte zo strany Ženícha a v postate svoju úlohu splnil.
Civilný obrad Divaiky nad Nitricou - Sobáš sme mali v Diviakoch a sála bola po rekonštrukcii, takže vola skutočné krásna. Len povačšine ľudia stáli len tí starší sedeli vzhľadom k veku 90, 60 atď. A bolo neskutočné teplo a dusno. Ale našťastie to bolo rýchlo za nami.
Hostina Reštaurácia u Kohúta, Nitrianske Rudno - Http://pizzakohut.sk/index.php/restauracia-kohut Tu musím povedať že to bolo TOP. Pani majiteľka Kohútová je úžasní človiečik. A Priestory krásne. No spojenie úžasné.
Poháre Http://glass.pamas.sk/index.php - Urobili nám všetko čo sme od nich chceli, takže úplne bez problémov...:-D
Ubytovanie Http://www.hotelbanik.com/ - Bola tam ubytovaná polovica svadobčanov. Rezervačku sme robili pol roka pred termínom, kvoli tomu, že v auguste bola sezóna a bolo celkom plno. Musím podotknúť že keď bolo niečo nutné zrušiť alebo upraviť tak vôbec problém nebol. Preto odporúčam.
Torta Martinka Hlinková - Martika nám robila aj svadobnú tortu aj zákusky a koláče. Torta bola teda supe s ovocím. A zákusky tiež. Muffiny s ovocím boli úzasné a len sa tak po všetko zaprášilo a výslužky tiež super. Len škoda že nemá poriešenú dopravu. Tu sme si riešili samy.
Koláče Čokoládovňa a cukráreň Emili - Emili, proste výborné chutné dovezú kam treba bez problémom. Na všetkom sa dá dohodnúť takže tiež výborné.
Víno Https://www.vinotop.sk/pages/sk/aktuality.php - Tu nie je o čom. Naše Slovenské víno!!!
Svadobné šaty Luxénia - svadobný salón - Už si nikdy nikam nepôjdem kúpiť šaty. Pani predavačka robí svoju prácu tak ako dnes už málo kto - pomôže poradí, upraví, toto áno, toto nie a ešte sa človek cítí ako doma a pri tom všetko sa aj zasmeje. Naozaj nie je o čom premýšľať!!!
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Eric dress - Dobrý výber ak chce človek niečo iné. A potom nie je problém si dať šaty aj upraviť ak je to potrebné.
Doplnky nevesty Vova - Tam si človek vyberie bez predraženia a vačšina aj prišla a ušetríte veľa euráčov
Ženíchov oblek Michell Faschion - Oblek kupovaný v Prievidzi v Korze za necelých 200 e s vestičkou, košeľou, kravatou a gombíkami....Pani predavačky pekne poradili čo a ako.
Topánky Deichman - Muž si sám vybral a bol skokojný...
Účes Katka Púčiková a Sisa - Pani Katka nás mala dve aj so setrou a pekne si nás prestriedali aj so Sisou. Účesy to vydržali naozaj pozoruhodne dlho na to ako bolo horúco. Takže odporúčam
Kvety Kvetinárstvo sisa koššová - Tak Silvia urobila takú výzdobu že sa mi chcelo plakať od radosti. Nádhernú, Normálne si ju hosti fotili. A potom sa ma pýtali či sme to mali na zámku a ja že nie že v reštike ale v krásnej reštike.
Oznámenia Http://www.pamas.sk - Toto snáď ani nepotrebuje komentár. Urobili to presne tak ako sme chceli. Bolo to vtipné a prišli v poriadku. Odporúčam.
Šperky Https://demark.cz/ - Prstene vyber muž, ja som bola v ten deň no vyšetrení očí. Ale neľutujem. Neboli lacné lebo sú zlaté, ale predsa sú na celý život a máme u nich doživotný servis bezplatne takže prečo nie? Odporúčam
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
denisa10081987
Kožiaková - 32 r. Jozef Kožiak
Registrácia: február 2019
Bydlisko: Benátky nad Jizerou, okres Prievidza
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 0
2 4 4 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)