Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

diananana Aktívny

Svadba bola 4. marca 2017 Bašta Pajštún  • 

Dj DJ Gusto-Discoshow - Hneď od prvého stretnutia sme vedeli, že tohoto človeka chceme na našej svadbe :) a neoľutovali sme! Gusto je pán DJ, ktorý vie urobiť poriadnu zábavu, a presne odhadnúť čo má kedy pustiť, čo koho vytiahne na parket. Hostia si pochvalovali a tancovali do rána. Odporúčam všetkými 10! :)
Fotograf Janka Amarandei - http://www.japhotography.sk/ - Túto skvelú fotografku som spoznala v okolí svojho bydliska pri venčení ... a keď som spoznala jej prácu, už dávno som vedela, že až raz budem potrebovať služby fotografa, tak viem na koho sa obrátim. Spolu práca s ňou je výborná a keďže neznášam pózovačky, tak pre mňa to bolo výborné, že má za objektívom človeka ktorého poznám, môžem sa uvoľniť a byť sama sebou :)
Hostina Bašta Pajštún - Skvelý prístup, skvelé služby, všetko majú pripravené v top kvalite... nemala som žiadne starosti s výzdobou a vybavovačkami okolo toho, všetko vedia zľadiť podľa predstáv. Myslím, že to, že majú dávno dopredu vybookované termíny, vraví samé za seba. Mali sme u nich aj obrad pod holým nebom a tiež bolo všetko dokonale pripravené.
Torta Pani Hojstričová, Zohor - Upiekla nám skvelú tortu zo špaldovej múky a vôbec s tým nemala žiaden problém :)
Koláče Pani Číková, Zohor - Neskutočne dobré zákusky, z domácich vajec , na hostinu aj do výslužiek... taktiež nám piekla zo špaldovej múky a zapáčilo sa jej to :)
Víno Topoľčianky - http://www.vinotop.sk/pages/sk/aktuality.php
Darčeky Http://www.vstupte.org/ - V n.o. Vstúvte v Malackách nám krásne pomaľovali poháriky, do ktorých sme s drahým vyrobili krásne sviečky pre hostí, čo zároveň slúžili ako menovky na stoloch :)
Svadobné šaty Salón Nicol BA
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Salon Vera Malacky
Bižutéria Moja krstná mama
Oznámenia Kníhtlač Gerthofer
Svadobné obrúčky Zlatníctvo Libanka, Prešov
Odobierka FS Slnečnica - Sunečník Gajary
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
diananana
Ak by ste nevedeli čo po večeroch... a nemáte ešte náhodou vymyslené čísla stolov, pripájam inšpiráciu aj s návodom: http://www.instructables.com/id/Folding-Book-Ar...
diananana
Di
Registrácia: november 2015
Bydlisko: okres Bratislava
Príspevkov: 216
Inzerátov: 0
Priatelia: 4
Páčia sa mi tieto fotoblogy (12)
Moje kolekcie