Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

diuska99 Neaktívny

Svadba bola 10. októbra 2015 Stupava, okres Bratislava  • 

Hostina Hotel Hradná Brána**** Bratislava - Devín - 10.10.2015 sme tu mali svadbu s novými majitelmi, resp. prevadzkarmi. Počas svadby sa neskutočne o všetko postarali, neskutočne šikovní a kvalifikovaní personál na veľmi vysokej úrovni. Všetko bolo z ich strany dokonalé, priestory prekrásne, jedlo veľmi chutné, komunikácia bezproblémová, personál profesionálny, nádherný svadobný apartmán... ak chcete mať svoju vysnívanú svadbu tak určite odporúčam tento Hotel, pretože vďaka nim, som mala presne takú svadbu akú som si predstavovala :)
Výzdoba In8Kadesign - Neskutočne krásna výzdoba, dievčatá sú veľmi šikovné. Bola som maximálne spokojná a veľmi dobré ohlasy boli na svadbe na výzdobu, všetci boli unesení. Veď potom určite pridám foto, ak budem mať od fotografa :)
Svadobné obrúčky KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Nádherné obrúčky a úžasný prístup. Ďakujem
Hudobná skupina New Generation - Najlepšia hudobná skupina vďaka, ktorej sme mali neskutočne dobrú zábavu, všetci hostia tancovali po celý večer :) patrí im jedno veľké ĎAKUJEM
Svadobné šaty Svadobný salón L' AMOUR - Šaty boli prekrásne, aj salón mal úžasný prístup. Šaty som si vybrala na výstave v Nitre a potom som si ich rezervovala na výstave v Inchebe, salón som vôbec nepoznala, ale bola som nadmieru spokojná :)
Fotograf Mondiafoto - Najúžasnejší fotograf, v daný deň nás neskutočne sprevádzal, pomáhal nám a vďaka nemu budeme mať určite nádherné fotky :) prístup bol veľmi dobrý.
Make-up Júlia Suchovská, EM Salón Stupava - Make-up bol perfektný, vydržal mi po celý večer.
Poháre Salón MG
Oznámenia Ja sama :)
Etikety na fľaše Ja sama :)
Ženíchov oblek OZETA
Kameraman Róbert Lacho "Váš kameraman"
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
diuska99
Diana
Registrácia: február 2015
Bydlisko: okres Malacky
Príspevkov: 18
Inzerátov: 0
Priatelia: 4
Páčia sa mi tieto fotoblogy (4)