coverphoto
Neaktívny

dominicam

D
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 2. jún 2014
Info o svadbe
Svadba bola 12. 9. 2015
1763
od svadby
Aktivita
41 príspevkov vo fotoblogoch
36 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +47
Svadobný album
D a P
12. 9. 2015 Topoľčany | 51 fotiek
kameraman
Tomáš Snop Videography - Najviac som sa obávala videa ale Tomáš bola dokonalá voľba, celý svadobný film trvá asi 50 minút, je to dynamické a príjemné na pozeranie aj po desiaty raz :-) Tomáš je veľmi milý človek a úplne spoľahlivý. Jednoznačne odporúčam!
oznámenia
OZNÁM TO! - Nielen oznámenia ale aj menu, menovky a program boli od oznám to! Ohromné! Odporúčam. Krásny papier, farby, hostia boli uveličení. A jednanie- na jednotku!
kvety
Marianna - Malé kvetinárstvo v Topoľčanoch a kvetinárka poradila, objednala a uviazala podľa požiadaviek malú a milú kytičku s bobuľkami. Ani som nečakala taký skvelý výsledok! Kytičky pre družičky som robila ja.
výzdoba
Farebná nevesta - Naša výzdoba bola atypická DIY. Ani vintage ani organza ale minimalizmus v netradičnej farebnej kombinácii. Do tej sály a alergikovi manželovi to úplne stačilo. Družičky pomáhali a všetko klapalo ako malo.
svadobné obrúčky
Aaron Topoľčany - Jednoduché obrúčky je častokrát ťažké nájsť. Našli sme a za super cenu.
bižutéria
swarovski - Jediné náušnice, čo som chcela mať na sebe. Hviezdice, ako inak.
make-up
Vizážístka Denisa Macková - Deniska presne pochopila čo chcem a aj to urobila. Jemné oči a sýte pery. Lebo to som ja. Je to aj moja známa a je to jedna príjemná kočka, ktorá je úžasná vizážistka. Však čo zo mňa urobila hovorí samé za seba! Účes je práca salónu Barocco a takisto splnili moje predstavy. Bezproblémové.
topánky
Tommy Hilfiger - Pre neho klasika. Úplne sa hodili a nosí ich teraz veselo ďalej.
topánky
Prada - Moje topánky! To sú naozaj najkvalitnejšie topánky aké mám. Odhovárali ma od drahých topánok, že sa mi zničia, ale tým topánkam NIČ nie je! Ako nové. Naozaj. Neriešila som žiadne baleríny ani nič, prezula som až do popolnočných a úplne v pohode. Výborné.
ženíchove doplnky
Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Alain Delon - Košeľa bola Lagerfeld, v ivory farbe, vraj výborný materiál, vzdušná a elegantná, Kravata a manžetky boli od AD a Košeľa po polnoci bola TH, farbu a vzor tiež nikto nečakal. A drevený motýlik k tomu. Darmo, bol hviezda!
ženíchov oblek
Alain Delon - Sýtomodrý oblek bol kumšt zohnať ale našli sme limitku od AD. Vyzeral božsky! Modrého nikto nečakal, bolo to moderné, elegantné a nadčasové. Také ako má byť.
doplnky nevesty
p. Sommerová - Tiež sa postarala o závoj, rukavičky a spodnicu. Závoj mi strihala rovno na hlave, aby bolo vidieť ozdobu na šatách.
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Wedding Avenue - Tutu sukňa z wedding avenue a top opäť od pani Sommerovej bolo dokonalé oblečenie po polnoci! Ľahučké, milé. Akurát pre mňa.
svadobné šaty
p. Sommerová, krajčírsky salón Topoľčany - Ak by som si mala znovu vyberať svadobné šaty, dám ich šiť a to pani Sommerovej. Presne na mňa, moje požiadavky, bez kompromisov. A ten pocit! Keď sa vám šaty postupne rysujú.... Viete, že ich nikto nemal predtým a ani po tom. Môžete s nimi urobiť čo chcete (moje boli po svadbe úplne čierne a vôbec mi to nevadilo). Jednoznačne odporúčam!
darčeky
Nevesta - Darčeky pre hostí boli vlastne výslužka a menovky v jednom. Malé fľaštičky s domácou pálenkou a menovkou čakali na hostí. Ak niekto už "nevydržal" preklenulo mu to dlhú chvíľu ale väčšina si ich vzala domov. Brali to ako milé spestrenie obyčajných kartičiek.
torta
Dulce de leche - Torta bola najlepšia akú sme kedy jedli. Ľahučká, svieža, no mňam! Aj najtvrdohlavejší "janiesomnasladké" ochutnali a chválili.
víno
Reya a Ostrožovič - Keďže ja a môj máme radi dobré vínko, na tom sme si dali záležať. Vínko značky Reya- biely rizling bola dokonalá voľba, chutné, úplne príjemné. A dokonca! Fľaša sa hodila k výzdobe! Ružové bolo Ostrožovič a to malo tiež veľký úspech, tých zostalo zanedbateľný počet. Červené sme zobrali iba zopár fliaš pre istotu, tiež Reya.Btw, vínka boli z wineplanet.sk.
koláče
Dulce de leche - Martinkine koláče boli pastva nielen pre oči ale aj najmlsnejšie a rozmazané jazýčky. Pecka!
hostina
Chateau Appony, Oponice - Chateau Appony bola najlepšie rozhodnutie!!! Všetko bolo presne tak, ako sme chceli, jednanie bolo na profesionálnej úrovni, splnili nám všetky naše požiadavky - servis tak ako má byť. Jedlo bolo neskutočné, hostia si pochutili a veľmi chválili. Priestory nádherné, fotenie večer v knižnici a tiež mladomanželský apartmán boli čerešničkou na torte. Manažér je jeden veľmi príjemný človek, komunikácia s ním bola absolútne bezproblémová. Chateau Appony má u nás desať z desiatich!!!!
fotograf
Tomáš Záhumenský - Tomáš bola skvelá voľba, o kvalite obrázkov sa nemusím rozpisovať, hovoria samy za seba. Je to veľmi príjemný chalan, ktorý nám veľmi uľahčil fotenie a vďaka nemu nám obom ubudlo požehnane stresov. Nehovoriac o tom, že bol úplne spoľahlivý, čo sme si povedali, to platilo a navyše je to veľmi príjemný človek. Odporúčam!
Žiadne príspevky.