coverphoto
Neaktívny

dzambica

Bride  /  34 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 16. apr 2011
býva v meste Bardejov
Info o svadbe
Svadba bola 19. 10. 2013
2651
dní po svadbe
Aktivita
6 príspevkov vo fotoblogoch
25 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +225
Svadobný album
Bride a Groom
19. 10. 2013 Bardejov | 229 fotiek
oznámenia
Svadobné oznámenia | www.majlo.sk
Super predavajúci,bezproblémová komunikácia,rýchle vybavenie objednávky a vytvorí všetko čo len chcete za veľmi lákavú cenu!!!Ďakujeme!
Zlatníctvo v Bardejove na bráne Laura Gold.Všetkým ho odporúčam.Pracuje tam skvelí tím ľudí,je tam široký výber obrúčok z kvalitného čistého zlata a neuveriteľne rýchle zhotovenie obrúčok podľa vašich požiadavniek aj do 4 dní bez extra poplatku!!!Ďalšie plus celoživotný servis zdarma!
bižutéria
ebay ;)
odporúča
hostina
reštaurácia Bocian komplex
V Bardejove asi jedna z najkrajších reštaurácii.Je pekne vynovená,priestranná,v blízkosti centra.....Má 2 osobitné kumbálky s obrovskými chladničkami a regálmi čo je veľké plus!Skvelý obsluhujúci personál.
poháre
cez ebay :)
Dnes tam už nájdete a kúpite všetko
make-up
ja sama :-)
Keďže som certifikovaná vizážistka, svadobný make-up som si robila SAMA.
ženíchov oblek
Pavanna Svidník
Profesionálna výroba a kvalita oblekov,skvelý personál,neuveriteľné rýchle ušitie oblekov....jednoznačne odporúčam navštíviť.
svadobná agentúra
Júlia Balaščáková
Špičková svadobná agentúra,ktorá poskytuje vysoko kvalitné profesionálne služby.Boli sme až nad mieru spokojní a milo prekvapení s výzdobou akú nám pripravili v náš VEĽKÝ ĎEŇ.Do posledného detailu splnili naše požiadavky, začo sme im veľmi vďační.Každej nevestičke,ktorá hľadá krásnu,modernú výzdobu za neuveriteľne lákavú cenu odporúčam navštíviť MERLOT WEDDING AGENCY v Bardejove.Pracujú tam milí,skúsení a šikovní ľudia!!!
Žiadne príspevky.