coverphoto
Neaktívny

gabrielaslivkova

Gabika  /  33 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 24. jún 2008
býva v meste Žilina
Info o svadbe
Svadba bola 10. 5. 2014
2281
dní po svadbe
Aktivita
278 príspevkov vo fotoblogoch
604 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
BratislavaŽilinaMáj 2014
Sledované fotoblogy (247)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +194
Svadobný album
Gabika a Andrej
10. 5. 2014 Žilina | 198 fotiek
oznámenia
Vlastná výroba - Nie síce úplne dokonalé, ale vyrobené v našej réžii a s láskou.
kvety
Harmony Dekor - Svadobná kytica + pierko, kvety do sály. Len som si dala požiadavku na druh kvetov, ktoré sa mi páčia a zvyšok ostal na Miške. A tejto úlohy sa zhostila výborne.
výzdoba
Harmony Dekor - Výzdoba sály, auta a kostola. Pôvodne som si chcela robiť výzdobu sama, ale potom som to zverila do rúk šikovnej Mišky. A s výsledkom sme boli spokojní, od všetkých sme počúvali len samú chválu.
svadobné obrúčky
Zlatníctvo Zlatka, Trnové - Vyrobené len na základe ústneho popisu, ale výsledok bol pre nás dokonalý - maximálna spokojnosť.
šperky
zu. zo sashe.sk - Náušnice - krásne (uvažovala som nad celým setom, ale k šatám by to bolo už asi veľa, keďže korzet bol vyšívaný...).
účes
Zlatica Jamborová - Bez skúšky, prvýkrát skúšaný vo svadobný deň - len som ukázala fotku s predstavou a jej zlaté ručičky sa do toho pustili. A účes vydržal až do pondelka (potom som sa už chcela vyspať).
make-up
Zlatica Jamborová - Nič prehnané, presne podľa predstáv.
ženíchove doplnky
Katka Blaško Švecová - šVecičky - Motýlik + traky na fotenie - Katka je šikovná a my máme vďaka tomu krásne fotky.
ženíchov oblek
Tom Steed, Bratislava - Oblek a košeľa šitá na mieru - maximálna spokojnosť.
doplnky nevesty
Svadobný salón DIVA - Závoj + bolerko - rovnako ako pri svadobných šatách.
svadobné šaty
Svadobný salón DIVA - Šaty krásne, čisté, voňavé, pre mňa dokonalé. Samozrejme, nemôžem opomenúť profesionálny, zároveň ľudský prístup dievčat zo salónu.
koláče
Mária Paučinová - Malé, chutné a veľa rôznych druhov.
torta
Mária Paučinová - Torta bola pripravená podľa našich požiadaviek. Bola výborná, chuť netradičná (aj keď som mala len malinký kúsok, viac sa mi neušlo).
doprava,
MHD Žilina - Nový, bezbariérový autobus za rozumnú cenu (veľmi rozumnú).
poháre
www.adeco.sk - Trošku som sa obávala doručenia cez poštu, ale boli dostatočne zabezpečené. A sú krásnou spomienkou na náš deň (a používame ich aj po svadbe na naše minioslavy).
hostina
Hotel Slovakia - Po predchádzajúcich skúsenostiach v rodine bola voľba jasná - sála krásna, jedlo výborné, prístup personálu profesionálny (aj keď komunikácia pred svadbou trošku škrípala, nakoľko sme to riešili z BA, deň pred svadbou a v deň svadby už bolo všetko ok).
kostol
Kostol Dobrého Pastiera, Žilina - Solinky
odobierka
FS Rozsutec - Hostia si veľmi pochvaľovali trošku folklóru na svadbe - ani veľa, ani málo, tak akurát. A samozrejme, my sme sa pri tom výborne zabavili.
hudobná skupina
Kapela Primátor - Žilina - Výborná voľba, majú široký repertoár, hostí zabávali až do rána bieleho, každému zahrali podľa gusta.
kameraman
www.profesionalnevideo.sk - Super atmosféra, žiadny stres, video je krásnu spomienkou na náš deň. Ukážka z fotenia - http://vimeo.com/98482855. Svadobný zostrih - http://vimeo.com/98723036.
fotograf
Marek Zelina PHOTOGRAPHY - Skvelé, skvelé, skvelé, fotenie s ním bola neskutočná zábava. Aj vďaka nemu sme boli bez stresu a užívali si to.
Žiadne príspevky.