Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

gaskulka Neaktívny

Svadba bola 16. augusta 2008 v Bratislave/ Biznisuite, okres Bratislava  • 

  • ... vzhľadom na to, aké bolo v piatok a v sobotu doobeda počasie, tak moja nálada bola najprv na bode mrazu a chcelo sa mi plakať... nálada sa mi vylepšila až na fotení, aj keď tam nám tiež spŕchlo a riadne sme vymrzli - teda aspoň ja, ženích mal sako :).
    Chceli by sme poďakovať naším drahým rodičom za pomoc a za to, že nám umožnili prežiť tento náš veľký deň. A takisto chcem poďakovať mojej skvelej sestričke Lucke za to, že vydržala a trpezlivo mi odpovedala na moje ustavičné telefonáty a maily, keď som od nej "žobronila" rady a kontakty :) za jej obskakovanie a pomoc pri fotení a vození. A aby som nezabudla na Ivka, môjho super švagra (a Luckinho manžela) - veľké ďakujem za všetko čo pre mňa/ nás v (nielen) tento deň urobil :)

    Ďakujeme našej rodine a kamarátom, ktorí s nami strávili tento deň, dúfam, že boli všetci spokojní, a že sa dobre bavili. Ďakujeme všetkým, ktorí sa náš prišli pozrieť a zablahoželať nám.

    .....................................................................................................................................................................................Pre viac foto z príprav, fotenia, obradu a hostiny, kliknite tu: http://picasaweb.google.sk/gaskulka/NaASvadba_prPravyFotenieZBava#
Linda a Marián Zonygoví - 16. augusta 2008 - v Bratislave/ Biznisuite, okres Bratislava - 50 fotiek
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
gaskulka
Linda Marián Zonygoví
Registrácia: marec 2007
Bydlisko: Bratislava, okres Bratislava
Príspevkov: 847
Inzerátov: 0
Priatelia: 4