Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

iron_lady Neaktívny

Svadba bola 31. augusta 2013 Košická Nová Ves, okres Košice  • 

  • Svadba bola nádherná ... bol to náš najkrajší deň v živote. Všetko išlo tak pekne ale až príliš rýchlo, minimálne 5 hodín by sme v ten deň privítali naviac. Samozrejme sa to nezaobišlo bez problémov a komplikácií :) Ako keď nám prišlo auto bez svadobných ŠPZ lebo nato prosím pekne zabudli :D a skoro ich ani šofér nezohnal behal po celých KE kvôli čomu sme nestihli ani fotenie :) ktoré by sme aj ták nestihli lebo ženích sa preháňal s tortami do sály a späť :D
    Aj napriek tomu to bol nádherný deň s príjemnými obavami a stresom, ktorý sme si vychutnali naplno. Obrad bol tak krásny, ďakujem p. kaplánovi, ktorý urobil všetko preto aby sme s radosťou vstúpili do stavu manželského, bol priateľský a hlavne vtipný, počas celej omše nás rozveseľoval aby z nás opadol stres. Sme radi, že sme to takto hrdinsky zvládli, hoci celú tú hodinu som mala v brušku neporiadok :) Teda aspoň do sľubu, potom už stres opadol :)
    Hostinu si všetci hostia s nami na čele užili, hudba hrala nonstop, nohy nás boleli :) Personál, ktorý sa o nás staral bol prvotriedny, nič nám nechýbalo patrí im veľká vďaka zato, že to s nami vydržali do pol siedmej rána :) ďakujem všetkým hosťom :) úžasne sme sa s nimi zabavili a tento deň si perfektne užili.
    SVADBA je najkrajší deň v živote dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli stráviť zvyšok života spolu. ĎAKUJEME všetkým, ktorý sa akokoľvek na tomto dni zúčastnili.
Petra a Martin - 31. augusta 2013 - Košická Nová Ves, okres Košice - 20 fotiek
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
iron_lady
Petra - 29 r. Martin - 38 r.
Registrácia: január 2013
Bydlisko: okres Košice
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 0