coverphoto
Neaktívny

ivka_kolka

Ivana
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 8. okt 2012
býva v meste Bratislava
Aktivita
0 príspevkov vo fotoblogoch
2 príspevky vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
ženíchov oblek
Alain Delon
výslužka
víno- vinárstvo Čavojský, zákusky- Floril
etikety na fľaše
manžel
oznámenia
manžel
kvety
kamarátka Pavlínka - Pavlínka je najšikovnejšia kvetinárka... mala som tú najkrajšiu svadobnú kyticu na svete :) a výzdoba v kostole bola presne taká akú som si vysnívala :)
účes
Silvia Danišová - 100% spokojnosť. Silvia česala a líčila aj moju sestru a maminu a všetky sme boli maximálne spokojné. Líčenie aj účes vydržali až do rána :)
svadobné obrúčky
Zlatníctvo PANAKS
šperky
Moloko
make-up
Silvia Danišová - 100% spokojnosť. Silvia česala a líčila aj moju sestru a maminu a všetky sme boli maximálne spokojné. Líčenie aj účes vydržali až do rána :)
ženíchove doplnky
Eterna- košele; Alan Delon- kravata, Baťa- topánky
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Peek & Cloppenburg
svadobné šaty
Mária Hrdá - Salón REGINA
koláče
cukraren Floril-Malinovo - 100% spokojnosť. Zákusky z Florilu nás ešte nikdy nesklamali... Floril pripravil aj výslužky a zabezepčil dovoz zákuskov do Castelu.
torta
Silvia Rolná (torticky.sk) - torta bola presne podľa našich predstáv a všetkým chutila... dokonca viacerí si dali aj dva kúsky, takže to hovorí za všetko :)
ubytovanie
hotel Samaria- Šamorín - Svadobcania boli ubytovaní v hosteli Samaria v Šamoríne 100% spokojnosť. V hoteli nám vyšli maximálne v ústrety, hostia sa mohli ubytovať už na obed v sobotu a v nedelu mohli odísť kedy chceli (aj v popoludňajších hodinách), takže môžme len odporučiť. Ja a manžel sme boli ubytovaní v Casteli- krásna čistá a štýlovo zariadená izba.
hostina
Castel Mierovo - 100% spokojnosť, úžasné jedlo, krásne priestory, skvelá obsluha a tiež komunikácia nie len počas svadby ale počas celých svadobných príprav... :)
kostol
Kostol Sv. Michala Archanjela, Mierovo - malý útulný kostolík, presne taký v akom som vždy chcela mať svadbu....komentár k pánovi farárovi v úvode :(
dj
Dj Leone - Marek Zálesňák - 100% spokojnosť .... a to je môj manžel veľmi náročný klient s veľmi špecifickými požiadavkami, ktoré Marek na 100% naplnil... takže môžme len a len odporučiť :)
Žiadne príspevky.