coverphoto
Neaktívny

janie7

Janka
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 26. okt 2010
Info o svadbe
Svadba bola 12. 6. 2011
3342
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
158 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
Jún 2011
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +26
Svadobný album
Janka a Peťo
12. 6. 2011 Bratislava | 30 fotiek
make-up
visage Soňa s.r.o. - Soňa Kunová - Hoci som našla Soničku na poslednú chvíľu, jej dielom som bola nadšená. Však posúďte sami.
účes
Erika Šmátralová (Salón Fantasy) - Erika je proste kaderníčka all inclusive, nie len, že mi na hlave vytvorila úžasný účes, v tandeme s fotografkou Ktkou pomohli aj dotatočnými prípravami.
torta
Cukráreň Danela - S cukrárňou Danela sme boli maximálne spokojní, nielen, že torta krásne vyzerala, ešte aj úžasne chutila
hostina
Boutigue hotel Kamila - Obrad a taktiež hostinu so zábavou sme mali v areáli boutique hotela Kamila, ako prípravy tak aj obrad prebehli pod taktovkou pána Svobodu. Jeho priateľské a profesionálne vystupovanie bolo príjemnou čerešničkou úžasnej organizácie našej svadby
hudobná skupina
Skupina MTB - Hudobnú skupinu MTB sme do Bratislavy dotiahli až z Brezna a myslím, že nič lepšie sme si nemohli želať. Repertoár mali úžasne pestrý a vytvorili perfektnú atmosféru. Pán Muriňák a pán Turňa veľmi pekne ďakujeme.
kameraman
Július Raždík - Tak ako Katka predčila naše očakávania, o to viac nás sklamal pán Raždík. Tak ako nám natočil a zostrihal video, by to spravil hociktorý amatér. Najviac nás však mrzí, že sa tie úžasné okamihy nedajú vrátiť. No o to viac si ceníme Katkine veľdielo.
fotograf
Fotografka Katarína Ďurove - Katka bola náš veľký tromf, v uvoľnenej a priateľskej atmsfére jej profesionálne ruky a zmyslové oko zachytili užasné zabery. Katka patrí ti veľké ďakujem.
Žiadne príspevky.