coverphoto
Neaktívny

jasminenka

Barborka  /  30 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 23. okt 2015
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 10. 9. 2016
1399
od svadby
Aktivita
74 príspevkov vo fotoblogoch
4 príspevky vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +142
Svadobný album
Barborka a Adam
10. 9. 2016 Bratislava | 146 fotiek
svadobná agentúra
MMevent - Táto mladá ale veľmi šikovná agentúra nám pomáhala v prípravách a vybavovaní niektorých vecí, ale vedia naplánovať úplne celú svadbu od A po Z.. Majú individuálny prístup, sú kreatívni a flexibilne vedia všetko vybaviť a zariadiť :) Určite odporúčame :)
oznámenia
Jakub - Oznámenia aj svadobné menu na stoly nám spravil jeden náš kamarát v krásnom dizajne, ktorý dokonale zapadal do celkovej témy svadby :)
etikety na fľaše
Depingo - Etikety boli krásne, zaujímavé a neobyčajné. Prišli presne v termíne, dokonca sme ich dostali aj viac :) Aplikovali sa tiež bez problémov a všetkým sa páčili a čudovali sa ako sme ich tam lepili :)
kvety
Kvetinárstvo Kytička v Stupave - Nemôžem nič iné ako len odporúčať! Veľmi milá pani kvetinárka, ktorá robí nádherné kytice za úžasnú cenu. Ten pomer ceny a kvality je neskutočný. Kyticu aj s pierkom pre ženícha nám spravila presne podľa zadania a mojich predstáv :)
výzdoba
Crivee - Tieto mladé šikovné dizajnérky pomohli do veľkej miery spraviť našu svadbu nezabudnuteľnú:) Ich výzdoba bola krásna, jednoduchá, čistá, plná krásnych detailov a zaujímavých nápadov. Téma sa niesla v znamení lesnej lúky, v zadaní bola jednoduchosť, drevo, kvety, prírodné farby a materiály. Myslím, že sa im to podarilo dokonale!
svadobné obrúčky
VIPgold - slovenský výrobca svadobných obrúčok - Obrúčky máme z chirurgickej ocele, sú jednoduché ale elegantné. Vyrobili nám ich v termíne, bez problémov, nemáme s nimi žiaden problém..spokojnosť :)
make-up
Petra Timková Némethová Make-up & Hairstyle - Petra je veľmi šikovná, spravila mi krásny účes presne podľa mojich predstáv a zadania, rovnako ako make up, ktorý bol jednoduchý ale krásny a profesionálny :) Veľká spokojnosť a určite odporúčam!
ženíchov oblek
Bandi Vamos Brno - V tomto obchode sme obliekli komplet celého ženícha, od obleku cez košeľu, kravatu až po topánky :) Veľmi profesionálny prístup a odborná pomoc. Pomer cena a kvalita je bezkonkurenčný! Rozhodne odporúčame :)
popolnočné šaty, spoločenské šaty
poshme.cz - Popolnočné šaty Chi Chi London Tabitha som mala z poshme.cz. Dokonale krásne šaty, úžasný prístup, odporúčam všetkými desiatimi :) Všetci mi ich chválili :)
svadobné šaty
Svadobný salón Andrea - Svadobné šaty boli moje vysnívané, komunikácia a skúsenosť so salónom bola veľmi dobrá.
darčeky
Lillya - svadobné jedinečnosti - Darčeky pre hostí v podobe drevených magnetiek s našou podobizňou mali veľký úspech. Sú krásne, originálne a slúžia ako pekná spomienka :)
víno
Anjelská vinotéka - Víno na hostinu (veltlínske zelené a frankovka modrá) aj pre hostí do výslužiek (rulandské biele) sme mali z tejto malej vinotéky, ktorá má veľmi dobré vínko Pavelka. Všetkým veľmi chutilo.
torta
Art Bakin’ - Jedná neskutočná, mladá, šikovná cukrárka, ktorá pre nás vytvorila hotové umelecké dielo, na ktorom pracovala skoro dva dni a jednu celú noc! Lepšie sme si ani vybrať nemohli!
ubytovanie
Hotel Hradná Brána**** - Novomanželský apartmán, ktorý sme dostali od hotela bol obrovský, priestranný, krásny. Rovnako aj izby pre hostí boli krásne zariadené, čisté a tá obrovská kúpeľňa :) wau :)
catering
Hotel Hradná Brána**** - S Hotelom Hradná brána sme boli veľmi spokojní. Od samého začiatku keď sme začali pripravovať svadbu sme sa stretli len s pozitívnym a čestným prístupom. Komunikácia bola bezproblémová, každú jednu otázku a požiadavku sa snažili vyriešiť k obojstrannej spokojnosti. Na nič nepovedali, to sa nedá, to my nerobíme a pod. Snažili sa nám poradiť a nie nasilu na nás čo najviac zarobiť. Pán Strecký a Pán Bakoš sú skutoční profesionáli, ktorí majú nemalé skúsenosti s organizovaním svadieb a vedia to robiť naozaj dobre. Svadobné menu nám zostavili presne podľa našich požiadaviek, bolo zaujímavé, netuctové a skutočne vynikajúce, všetky taniere ostali prázdne :) Nemali problém ani s kompletným bezlepkovým a vegetariánskym menu. Servis, čašníci, obsluha..všetko bolo bezproblémové. Nehovoriac o krásnom prostredí v ktorom sa hotel nachádza. Miestnosť, v ktorej sme mali hostinu bola veľká, svetlá, s vysokým stropom, výhľadom na hrad. No čo viac si človek môže priať?
civilný obrad
Hotel Hradná Brána**** - Ďalšia veľká vďaka, hotel nám všetko pripravil na poslednú chvíľu, nakoľko sme mali mať obrad na inom mieste. Krásne prostredie na nádvorí hotela s výhľadom na hrad Devín :)
dj
DJ RED - Roman Boldiš - Pán DJ bol vynikajúci, taktiež sa úplne perfektne prispôsobil situácii a zmenami programu za pochodu, skvelo to všetko koordinoval, na všetkom sa s nám dalo dohodnúť, super komunikácia. Hral z každého rožka troška čo ocenili staršie aj mladšie generácie :)
kameraman
Roman Reissmuller Photography - Krajší svadobný videoklip som ešte nevidela a nielen preto, že je ten náš :) Dokonalý strih, dokonalé vystihnutie každej emócie, každého dôležitého okamihu. Jedno oko nezostalo suché :)
fotograf
Roman Reissmuller Photography - Úžasný človek, úžasný profesionál, vďaka ktorému máme pre nás tie najkrajšie fotky, vo všetkom nám vyšiel v ústrety, bral ohľad na môj zdravotný stav. Odporúčam všetkými desiatimi!
Žiadne príspevky.