Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

kast Neaktívny

Svadba bola 20. augusta 2011 Bratislava/Ružinov, okres Bratislava  • 

Fotograf Igor Kozel PHOTOGRAPHY - Určite odporúčam, pohodová spolupráca, žiadne stresy pri fotení, nasmiali sme sa a fotky sa nám veeeľmi páčia. Super!
Hostina Maranello ristorante - Sála bola nádherne vyzdobená, aj vonkajšie priestory kde sa konal obrad. Jedlo bolo vcelku chutné, možno by som navrhla inak servírovať švédske stoly - nie ako v jedálni to nechať v tých plechových nádobách. Mínusom boli čašníci - myslím, že sa im nechcelo pracovať, takže ak ste niečo chceli, bolo nutné ich naháňať a tlačiť do obsluhy, aby hosťom nič nechýbalo. Čašníci trocha kazia obraz, ale v konečnom dôsledku by som túto reštauráciu odporučila.
Dj Titus - Trocha nás sklamal v tom, že namiesto našich žiadostí počúval želania svadobčanov a napriek tomu, že sme na neho tlačili, aby robil zábavné kvízy atď, uskutočnil sa len jeden... Na základe odporúčaní známych sme od neho očakávali viac. Aj oni boli sklamaní, keďže ho zažili na iných svadbách, kde bol oveľa lepší...
Torta Cukráreň GAaRONA - Kajal pri Galante - Ak nechcete stresy, túto cukráreň neodporúčam. Pani bez potvrdenia vybrala plnky do trojposchodovej torty, evidentne asi to čo sa najmenej míňa, inak si neviem vysvetliť ako niekoho napadne dať - karamel, orech a lieskový orech do jednej torty. Tieto náplne sa už napriek našej snahe nedali zmeniť! Torta bola na výzor veľmi pekná, ale také jednanie sa mi nepozdáva!
Koláče Cukráreň GAaRONA - Kajal pri Galante - Zákusky boli veľmi chutné, dobre vyzerali na pohľad a boli aj dosť veľké. V prípade, že si pôjdete po zákusky sami a tam aj zaplatíte, zrejme to bude ok. Ja som čakala asi 5 mesiacov na faktúru, keďže som chcela zaplatiť cez internet banking, čoho som sa nakoniec aj tak nedočkala, len sumy, čísla účtu a bolo. Pri dovoze sme si želali rozdeliť to na dve rozličné adresy, pričom jedna várka išla do reštiky a druhá k nám - na výslužky. Vodič to žiaľ vyložil naopak, takže u nás doma sa ocitlo xy škatúl zákuskov, ktoré sme nemali kam dať. Bol to chaos a zbytočné lietanie hore dole do reštaurácie.
Víno Maranello ristorante - Víno na hostinu sme brali priamo z reštaurácie, bolo v poriadku.
Svadobné šaty MIA SPOSA svadobný salón - Šaty boli nááádherné, odporúčam však na skúške trvať na skrátení šiat viac, než vám pani tvrdí, že je to ok. Nakoľko človek na skúške stojí v šatách pár minút a skoro vôbec nechodí, nezistí, že bude v šatách nemožné chodiť bez vláčenia sa s nimi v rukách! Ušetríte sa tak času stráveného v izbe vlastnými úpravami šiat. My sme použili zicherky - ak ich nemáte pri sebe alebo máte šaty, kde by to bolo vidno, bude to dosť problém! Taktiež kruhy pod šatami sa neustále vyvliekajú zo spodničky...
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Kristin - Bratislava, Petržalka - Mali tam nádherné spoločenské šaty, určite odporúčam navštíviť! Veľmi dlho som hľadala a tu som našla šaty presne podľa svojich predstáv!! :)
Ženíchov oblek Obchodík v Holíči smer Skalica - Veľmi ochotná pani predavačka, oblek sedel ako uliaty, nohavice nám skrátili priamo tam a bolo to v cene.
Ženíchove doplnky Obchod Košele - Aupark Bratislava - Mali tu veľký výber kravát - či už francúzskych alebo klasických, zlaté kočky tam pracujú.
Ženíchove doplnky Obchod Michal v Tesco Petržalka - Určite odporúčam, vždy sa tu dá nájsť kopec vecí a majú super ceny. Tu sme vybrali košeľu a manžetové gombíky. Taktiež tam pracuje veľmi zlatá a ochotná pani!
Topánky Obchod Michal v Tesco Petržalka - Dostal ich k obleku, ktorý tam predtým kupoval - prakticky zdarma...
Make-up Boris Bordács make-up & hairstyle - svadobné líčenie a účes - Odporúčam!! Vie naozaj nádherne a prirodzene nalíčiť! Taktiež super spolupráca, takže môžem len a len odporúčať!
Účes Boris Bordács make-up & hairstyle - svadobné líčenie a účes - Nie len nádherne líči, ale aj češe! Taktiež odporúčam!!
Bižutéria Bižutéria Spleen - Avion Bratislava - Veľmi dobrý výber, odporúčam navštíviť.
Svadobné obrúčky KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Obrúčky sme si vybrali na svadobnom veľtrhu v Bratislave. Kamea má veľmi pekné obrúčky a za prijateľné ceny. Boli pomerne rýchlo hotové a zatiaľ sme s nimi veľmi spokojní :))
Kvety Pani Bronislava - stará tržnica v Bratislave - Kyticu, pierko aj ikebanu urobila presne podľa fotografie - maximálna spokojnosť! Kvetinky do vlasov mohla troška lepšie upraviť, po chvíľke bohužiaľ zvädli:(
Svadobná cesta CK Koala Aupark Bratislava - Boli sme na predsvadobnej ceste na Ibize, hotel Fiesta Milord - len a len odporúčam. Všetko bolo super! Vinikajúce ubytovanie, strava ešte lepšia a delegát na veľmi vysokej úrovni, mal naozaj všeobecný prehľad a vedel odpovedať na čokoľvek. Bola to super dovolenka!
Kameraman Peter Alfoldi (AW studio) Bratislava - Naozaj vrele odporúčam! Dvaja mladí, veľmi šikovní a ochotní ľudia! Super spolupráca, fakt neskutočne makali! Zatiaľ sme videli len svadobný clip, ale bol úžasný! Všetkým sa nenormálne páči. Fakt odporúčam týchto ľudí!
Civilný obrad Matrika Ružinov - Po zdĺhavých peripetiách sa nám podarilo vybaviť obrad vonku - pri reštaurácii. Takže ak je vašim snom mať obrad vonku, nezlaknite sa miestnej pani matrikárky - treba ju obísť a všetko bude super :))
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
kast
Katarína Zoubek - 32 r. Stanislav Forro - 42 r.
Registrácia: február 2010
Bydlisko: Česká republika
Príspevkov: 387
Inzerátov: 0
Priatelia: 0