coverphoto
Neaktívny

katikaq

K.
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 26. dec 2013
Info o svadbe
Svadba bola 29. 8. 2015
1810
dní po svadbe
Aktivita
10 príspevkov vo fotoblogoch
245 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (94)
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +28
Svadobný album
❤ K a P ❤
29. 8. 2015 Bratislava | 32 fotiek
torta
ART Cakes - art you can eat - Sladká bodka za mojimi odporúčaniami je pre ďalšiu šikovnicu menom Erika. Nájdete ju na fb a nebudete ľutovať. Naša torta vážla 20kg, prežila 4 hodiny o zakrojenia a hostia mi telefonujú, že sa im o nej stále sníva :-) A okrem toho že priam božsky chutila, aj krásne vyzerala - až ju bolo škoda načať. Zlaté ručičky tejto šikovnice SILNO odporúčam!
výzdoba
Decor2Love- wedding and special event rentals - Vraví sa, že to najlepšie na koniec. Erika je superžena. Vždy milá, usmiata, kreatívna, pripravená a ochotná poradiť aj pomôcť. Vie odhadnúť čo sa vám páči, má úžasný cit pre detail a božskú trpezlivosť. Výzdoba krásne vystihla priestor aj charakter svadby, náš vkus aj náladu a chválili ju aj chlapi! Okrem toho, nám ušetrila kopec starostí, poradila s čím sme potrebovali a keď sme potrebovali. Je ľahké byť usmiata nevesta plná energie keď celú parádu nazdobí aj odzdobí niekto iný a vy máte voľné ruky. Nemenili by sme a ďakujeme za všetko! Želáme kopec úspechov a SILNO ODPORÚČAME!
svadobná cesta
Elite tours - cestovná agentúra - Naše dobrodružstvo u protinožcov sa ešte len chystá, ale ja už teraz viem, že to bude super!
kvety
Martin Pilo - Martin Pilo - Maťko je kamarát, florista, kúzelník a úžasný človek v jednom. Moja kytica, aj celá kvetinová výzdoba, to bol bol splnený sen! Vrelo odporúčam!
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Ceccilia - Lucka Humer - Lucka vyčarovala prenádherné a praktické šaty pre moje družičky, maminu, aj pre mňa po polnoci, ktoré sa vedia razom zmeniť z dlhých spoločenských na svieže koktejlky. Okrem toto budem do smrti spomínať na príjemné posedenia u nej na skúškach a kopec zábavy, čo sme si spolu užili. Lucka je veľmi talentovaná, šikovná a skvelá SUPERŽENA. Ďakujeme za všetko!
účes
Zuzana Simonová - Zuzanka učesala mojich 6 družičiek za 4 hodiny ako kráľovná! Ďakujem, ďakujem, ďakujem! Veľká šikovnica!
make-up
Zdenka Něničková, Martina Sotyiová, Janette Rozvadská - Mary Kay - Tento tím skvelých a sympatických kočiek sa postaral o moje družičky priam na jednotku! Vyčarili z nich krásne víly. Ďakujem krásne!
make-up
Boris Bordács make-up & hairstyle - svadobné líčenie a účes - Boris je kúzelník! Krásne namaľoval a učesal nie len mňa, ale aj moju maminku a sestričku. Môj účes vydržal fotenie, jazdu kabrioletom po diaľnici, tri rock'n'rollové kolá, čepčenie aj redový vlastne celý deň. Makeup to isté. Okrem toho, je to zlatý človek, veľmi dobre som si pokecala a bude mi cťou ak sa opäť stretneme. Silno odporúčam a želám veľa veľa úspechov!
ženíchove doplnky
KUKAJTUcom - Tvoja alternatíva - Manžetky LEGEN DARY aj tie na zázku pre SuperTatka sú krásne a komunikácia bola veľmi príjemná. Veľmi pekne ďakujeme!
doplnky nevesty
Magaela - Ďakujem za krásny venček a prenádherné pierka pre družbov. Miška má zlaté ručičky a veľmi fajn prísitup k zákazníkom. Vrelo odporúčam!
svadobné šaty
moja vysnívaná Vera Wang - Budú na predaj :-)
víno
Víno Masaryk - Skalica - Skvelé vínko od PÁNA vinára, hostia si veľmi pochvaľovali. Ďakujeme krásne!
koláče
Sylvia Rolna - torticky.sk - Stihla som ochutnať tri koláče - nebíčko v papuľke. Potom už mi neostalo a to hovorí za všetko. Silvinka je génius! Tiež to rozhodne nebola naša posledná objednávka.
koláče
Giraffe Bakery - Zlaté ručičky!!! Kočky zvládli aj extrémne zadanie na koláčik pre alergikov, napiekli veľmi preveľmi chutne a strašne krásne. Toto nebola naša prvá a rozhodne ani posledná objednávka. STE SUPER!
hostina
C 'est la vie... Reštaurácia a Penzión - Atmosféra a dobré jedlo to je základ hostiny. V C est la vie sme našli oboje. Neopísateľne skvelá kuchyňa, veľmi milá a ochotná obsluha, pekné, čisté ubytovanie a príijemné prostredie. Ak by sme si mali vyberať opäť, neváhali by sme.
odobierka
Čepčenie - Hrdličky - Neopísateľne krásne! Až sa mi slzy tlačili. Výborná zábava, krásny spev. A okrem toho, že hrdličky krásne spievajú majú aj veľmi profesionálny príistup k zákazníkovi. Odporúčame všetkými desiatimi!
dj
Alexander Štrba - Šaňo je super! Odmoderoval, zahral, program osviežil, usmernenia nepotreboval, všetko zvládol, zlatý bol a so skupinou super spolupráca, keďže sa poznajú. Vrelo odporúčam, je to skvelý človek!
hudobná skupina
Silent Trio - Ak existuje niečo, čo každý hosť bez jedinej výnimky na našej svadbe chválil, bola to hudba od Silent tria v spolupráci s DJom. Chlapi hrajú ako páni, spravili skvelú, skvelú zábavu a na parketových levov zmenili aj takých, od ktorých sme to vôbec nečakali. Vidieť moju babinu s koksartrózou krepčiť na rock'n'roll ako za mladých čias je zážitok na nezaplatenie! A skvelá bola aj Elvis show. Ďakujeme krásne, že ste boli súčasťou našej svadby chlapci, bolo nám cťou, ste páni muzikanti!
fotograf
Marián Csano - Toto bola jedna z najlepších volieb dodávateľa akú sme vôbec spravili a akú môžete spraviť vy! Maroš nie len, že krásne fotí, ale ako tu už bolo veľakrát povedané, je to naozaj skvelý človek. Na nič sa nehrá, do ničoho vás netlačí, atmosféra je uvoľnená akoby ste sa poznali už roky a tak vznikli krásne, zábavné a úprimné fotky o tom, akí sme naozaj boli. Vrelo odporúčame!!!
Žiadne príspevky.