coverphoto
Neaktívny

katikaq

K.
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 26. dec 2013
Info o svadbe
Svadba bola 29. 8. 2015
3160
dní po svadbe
Aktivita
10 príspevkov vo fotoblogoch
245 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (94)
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +28
Svadobný album
❤ K a P ❤
29. 8. 2015 Bratislava | 32 fotiek
torta
ART Cakes - art you can eat
Sladká bodka za mojimi odporúčaniami je pre ďalšiu šikovnicu menom Erika. Nájdete ju na fb a nebudete ľutovať. Naša torta vážla 20kg, prežila 4 hodiny o zakrojenia a hostia mi telefonujú, že sa im o nej stále sníva :-) A okrem toho že priam božsky chutila, aj krásne vyzerala - až ju bolo škoda načať. Zlaté ručičky tejto šikovnice SILNO odporúčam!
výzdoba
Decor2Love- wedding and special event rentals
Vraví sa, že to najlepšie na koniec. Erika je superžena. Vždy milá, usmiata, kreatívna, pripravená a ochotná poradiť aj pomôcť. Vie odhadnúť čo sa vám páči, má úžasný cit pre detail a božskú trpezlivosť. Výzdoba krásne vystihla priestor aj charakter svadby, náš vkus aj náladu a chválili ju aj chlapi! Okrem toho, nám ušetrila kopec starostí, poradila s čím sme potrebovali a keď sme potrebovali. Je ľahké byť usmiata nevesta plná energie keď celú parádu nazdobí aj odzdobí niekto iný a vy máte voľné ruky. Nemenili by sme a ďakujeme za všetko! Želáme kopec úspechov a SILNO ODPORÚČAME!
svadobná cesta
Elite tours - cestovná agentúra
Naše dobrodružstvo u protinožcov sa ešte len chystá, ale ja už teraz viem, že to bude super!
kvety
Martin Pilo
Martin Pilo - Maťko je kamarát, florista, kúzelník a úžasný človek v jednom. Moja kytica, aj celá kvetinová výzdoba, to bol bol splnený sen! Vrelo odporúčam!
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Ceccilia - Lucka Humer
Lucka vyčarovala prenádherné a praktické šaty pre moje družičky, maminu, aj pre mňa po polnoci, ktoré sa vedia razom zmeniť z dlhých spoločenských na svieže koktejlky. Okrem toto budem do smrti spomínať na príjemné posedenia u nej na skúškach a kopec zábavy, čo sme si spolu užili. Lucka je veľmi talentovaná, šikovná a skvelá SUPERŽENA. Ďakujeme za všetko!
účes
Zuzana Simonová
Zuzanka učesala mojich 6 družičiek za 4 hodiny ako kráľovná! Ďakujem, ďakujem, ďakujem! Veľká šikovnica!
make-up
Zdenka Něničková, Martina Sotyiová, Janette Rozvadská - Mary Kay
Tento tím skvelých a sympatických kočiek sa postaral o moje družičky priam na jednotku! Vyčarili z nich krásne víly. Ďakujem krásne!
Boris je kúzelník! Krásne namaľoval a učesal nie len mňa, ale aj moju maminku a sestričku. Môj účes vydržal fotenie, jazdu kabrioletom po diaľnici, tri rock'n'rollové kolá, čepčenie aj redový vlastne celý deň. Makeup to isté. Okrem toho, je to zlatý človek, veľmi dobre som si pokecala a bude mi cťou ak sa opäť stretneme. Silno odporúčam a želám veľa veľa úspechov!
Žiadne príspevky.