coverphoto
Neaktívny

katka2505

Katka  /  34 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 5. aug 2013
býva v meste Prievidza
Info o svadbe
Svadba bola 10. 5. 2014
3693
dní po svadbe
Aktivita
62 príspevkov vo fotoblogoch
431 príspevkov vo fóre
4 inzeráty
Sledované fotoblogy (70)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
poháre
Moja svadba
Poháre som si objednávala tu, cez moju svadbu..objednávka aj dodávka prebehla rýchlo a bez problémov..gravírovať sme si ich dali v Prievidzi, u pána Gála..
make-up
Visage Art, Prievidza
Vyskúšala som líčenie novou technikou - Airbrush..bola som spokojná, make-up bol pekný, prirodzený a vydržal mi celú noc, tak isto ako aj dymové líčenie..:)
účes
Jarmila Dadíková, Prievidza
K tejto kaderníčke chodím už dlhé roky a s účesom som vždy spokojná..
kameraman
Martin Píš, Šútovce
Príjemný kameraman..Hneď ako prišiel, snažil sa deň a stresy odľahčiť humorom a zábavou..tak isto počas fotografovania...Veľmi dobrá komunikácia, odporúčam..DVD je super spravené a na pozretie prikladám aj zostrih, ktorý nám urobil..http://vimeo.com/98337210
odobierka
Folklórny súbor z Novej Vsi
Tento súbor nám spravil krásne začepčenie..Netrvalo zbytočne dlho, no bolo v ňom všetko..na začiatku oficiálna časť, ktorá k tomu patrí a potom aj zábavná časť, na ktorej sa pobavili aj hostia, ktorí nemajú takéto oficiality radi..Môžem len odporučiť..
hudobná skupina
OK Band Marek Vajda
Skvelá kapela, za nič by som ju nemenila. Keby sa vráti čas, zajednala by som si ich opäť. Mladí ľudia, zahrali všetky typy hudby..Každý z hostí si našiel niečo svoje, všetci chvália..Jeden z členov kapely je aj harmonikár, čiže bez problémov nám zahral aj pred domov, aj pred kostolom, aj v sále, keď si chceli hostia zaspievať..a svetelná show, ktorú spravili bola nádherná..Vrelo odporúčam, výborná voľba..
catering
Easy Catering
odporúča
výzdoba
Martina Gabliková
Táto pani aranžérka mi bola odporučená a s výslednou výzdobou sály sme boli veľmi spokojní..Všetko bolo presne tak, ako sme sa dohodli, podľa našich predstáv..Viackrát pred svadbou sme sa spolu stretli a povedali sme jej ako si všetko predstavujeme..Výsledok bol krásny a pri našom vysokom počte ľudí aj za prijateľnú cenu..Dokonca veľa vecí z výzdoby mi nechala..
Žiadne príspevky.