coverphoto
Neaktívny

katka2505

Katka  /  30 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 5. aug 2013
býva v meste Prievidza
Info o svadbe
Svadba bola 10. 5. 2014
2286
dní po svadbe
Aktivita
64 príspevkov vo fotoblogoch
431 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (70)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
poháre
Moja svadba - Poháre som si objednávala tu, cez moju svadbu..objednávka aj dodávka prebehla rýchlo a bez problémov..gravírovať sme si ich dali v Prievidzi, u pána Gála..
make-up
Visage Art, Prievidza - Vyskúšala som líčenie novou technikou - Airbrush..bola som spokojná, make-up bol pekný, prirodzený a vydržal mi celú noc, tak isto ako aj dymové líčenie..:)
účes
Jarmila Dadíková, Prievidza - K tejto kaderníčke chodím už dlhé roky a s účesom som vždy spokojná..
kameraman
Martin Píš, Šútovce - Príjemný kameraman..Hneď ako prišiel, snažil sa deň a stresy odľahčiť humorom a zábavou..tak isto počas fotografovania...Veľmi dobrá komunikácia, odporúčam..DVD je super spravené a na pozretie prikladám aj zostrih, ktorý nám urobil..http://vimeo.com/98337210
odobierka
Folklórny súbor z Novej Vsi - Tento súbor nám spravil krásne začepčenie..Netrvalo zbytočne dlho, no bolo v ňom všetko..na začiatku oficiálna časť, ktorá k tomu patrí a potom aj zábavná časť, na ktorej sa pobavili aj hostia, ktorí nemajú takéto oficiality radi..Môžem len odporučiť..
hudobná skupina
OK Band Marek Vajda - Skvelá kapela, za nič by som ju nemenila. Keby sa vráti čas, zajednala by som si ich opäť. Mladí ľudia, zahrali všetky typy hudby..Každý z hostí si našiel niečo svoje, všetci chvália..Jeden z členov kapely je aj harmonikár, čiže bez problémov nám zahral aj pred domov, aj pred kostolom, aj v sále, keď si chceli hostia zaspievať..a svetelná show, ktorú spravili bola nádherná..Vrelo odporúčam, výborná voľba..
catering
Easy Catering
výzdoba
Martina Gabliková - Táto pani aranžérka mi bola odporučená a s výslednou výzdobou sály sme boli veľmi spokojní..Všetko bolo presne tak, ako sme sa dohodli, podľa našich predstáv..Viackrát pred svadbou sme sa spolu stretli a povedali sme jej ako si všetko predstavujeme..Výsledok bol krásny a pri našom vysokom počte ľudí aj za prijateľnú cenu..Dokonca veľa vecí z výzdoby mi nechala..
hostina
Kultúrny dom Opatovce nad Nitrou - Pre hostinu v KD v Opatovciach sme sa rozhodli, nakoľko sme mali vyše 100 hostí a tento KD má veľkú sálu a je pekne prerobený z vnútra aj z vonka..Po vyzdobení sála vyzerala nádherne, aj okolie KD je veľmi pekne urobené..Boli sme veľmi spokojní..
kostol
Farský kostol sv. Terézie z Lisieux Prievidza, Zapotôčky - Kostol je krásny, aj bol veľmi pekne nazdobený..Obrad sme mali aj s omšou, ktorá nebola zbytočne naťahovaná..Aj keď farár mal kázeň, ktorá sa na svadbu moc nehodila a viaceré veci, ktoré v nej povedal sa nám nepáčili..
starejší
Jozef Mokrán, Oslany - Keď sme začínali plánovať svadbu, vôbec sme nevedeli, koho zavolať ako starejšieho..cez rôzne portáli sme našli kontakt na pána Mokrána, ktorého všetky nevesty vychvaľovali, aký je dobrý a aj nám hneď pri prvom stretnutí padol do oka..Je veľmi príjemný a komunikatívny..na svadbe sa stresy a napätie snažil hneď od jeho príchodu odľahčovať..Pobavil všetkých hostí príjemnou zábavou, komentármi a súťažami...Mohli sme sa na neho plne spoľahnúť a nechať zábavu hostí v jeho rukách..Aj odobierku od rodičov urobil peknú, jednoduchú a rýchlu, žiadne zbytočne dlhé reči..Boli sme veľmi spokojný..
fotograf
Michal Huba, Prievidza - Veľmi dobrý a mladý fotograf..Fotenie bolo príjemné, dalo sa s ním dohodnúť. Rozhodli sme sa na fotenie až po svadbe, vôbec s tým nemal problém, poradil nám zaujímavé miesta..Môžem len odporučiť
Žiadne príspevky.