Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

katka_horvathova Neaktívny

Svadba bola 15. augusta 2015 Nové Zámky, okres Nové Zámky  • 

  • Celý život som snívala o nádhernej a nezabudnuteľnej svadbe a tento sen sa 15.8.2015 stal skutočnosťou... Doobeda sme síce ešte vybavovali rôzne veci, ja som bola u kaderníčky a vizážistky stále na telefóne, potom som bežala domov po nejaké veci, ktoré zabudol môj drahý zobrať dekoratérke, vyzdvihla som si kytice v kvetinárstve, ozdobila svadobné auto a už ma aj prišli obliekať moje družičky... ledva som stihla rýchlu sprchu, kde mi medzitým musela držať závoj sesternica, kedďže som ho už mala pripevnený sponkami... :D šups do šiat, urobiť zopár fotiek a hor sa do kostola... samozrejme sobáš pred nami natiahli o 25 minút!!!!!!! takže ja som sedela v aute bez klimatizácie pol hodinu, keď vonku bolo 38 stupňov Celzia!!!! keďže mojím snom bolo, aby ma ženích videl až pred oltárom v svadobných šatách, tak som si to musela vytrpieť... ale oplatilo sa... počas tónov skladby Canon D-mol od Pachelbela som potom kráčala uličkou v kostole a môj úsmev bol taký úprimný a široký, ako sa len dalo... bolo to nááádherné!!! ledva som udržala slzy dojatia, keď som videla ženícha, ako sa na mňa pozerá, s takou hlbokou láskou a obdivom, aké som ešte nevidela... obrad prebehol v poriadku, hoci kňaz rozprával trochu negativisticky, a mne bolo takmer na odpadnutie od toho tepla, dokonca aj v kostole bolo veľmi dusno... ale prežili sme, manželstvo sme spečatili bozkom a potom nám ľudia pred kostolom gratulovali... keďže som mala snubný prsteň na pravej ruke a niektorí ľudia mi stisli ruku tak silno, že mám doteraz potlačené kosti a modriny od toho... takže vám dievčatá odporúčam dávať si pozor na to ;) kým všetci dokončili gratulácie, polka svadobčanov nastúpila do áut a odišli na miesto hostiny... hoci im bolo povedané, že majú čakať na svadobné auto a pojdeme spolu v zástupe :/ nakoniec sme šli v zástupe asi 4 autá a autobus... trochu trápne, ale dobre... hostinu sme mali v Nových Zámkoch v reštaurácii Berek, privítanie bolo veľmi pekné, DJ bol aj náš starejší, čiže sa ujal slova a bol aj prípitok na rozhodnutie o tom, kto bude pánom domu - samozrejme ja som vyhrala :D potom ma ženích preniesol cez prah a šli sme k stolom... vnútri bolo ako v peci, keďže im nefungovala klimatizácia, poviem vám, bolo tam teplejšie, ako vonku... a to bolo vonku 38!!! kým sa všetci usadili a ja som predniesla slávnostnú reč, pot mi stekal po celom tele :/ po polievke sme sa šli trochu pofotiť do lesíka za reštauráciou a po hlavnom chode sa všetci vytratili von na záhradnú časť, nikto to vnútri nevedel vydržať... tak sme sa šli fotiť so svadobčanmi, kým bolo ešte príjemné svetlo...
    a tu prišlo nečakané prekvapenie - z lesíka vycválali dvaja polonahí chlapi s klobúkmi na hlave na koňoch... nedalo mi to a hneď som ich zastavila, či sa môžem odfotiť na koníkovi... tak som sa na neho vyhupla rovno v svadobných šatách! :D bolo to super!! cítila som sa ako Popoluška :) potom nasledoval prvý manželský tanec a tanec s rodičmi a potom prišlo moje prekvapenie pre môjho nového manžela... speváčka Mirka Šimuneková a jej spevácky partner Eňo Mišley nám prišli zaspievať :) manžel skoro odpadol od prekvapenia :D aj slzy mal v očiach, taký bol šťastný!!! som veľmi rada, že sa mi to podarilo takto prichystať pre neho :) potom sme konečne tancovali a tancovali a zabávali sa... bol aj skvelý program... napríklad topánkový kvíz, zvliekanie podväzku zubami :D potom nasledovalo krájanie torty a čepčenie, kde sme boli obaja v krojoch, bolo to nádherné :) nakoniec som sa šla osprchovať a prezliecť do popolnočiek.... a už sme sa len bavili do rána bieleho :) na fotkách to myslím si, že je vidno :)
    celkovo hodnotíme obaja svadbu ako nádhernú, fantastickú, nezabudnuteľnú a rozprávkovú... zhodli sme sa, že aj napriek viacerým ťažkostiam a problémom, to bola do detailov premyslená a úžasná svadba a veľmi nás zblížila... teraz už len čakáme, kedy sa obdaríme bábätkom ;)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
katka_horvathova
Katka Horváthová - 33 r. Branko - 34 r.
Registrácia: november 2014
Bydlisko: Nové Zámky, okres Nové Zámky
Príspevkov: 3
Inzerátov: 0
O mne: som milovníčka kávy, levandule, varenia, pečenia a Toskánska :)
Priatelia: 6
Páčia sa mi tieto fotoblogy (5)
Moje kolekcie