coverphoto
Neaktívny

kazunomiya

Barbora   /  36 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Kazunomiya je japonská princezná z cisárskeho rodu, sestra cisára a manželka jedného z posledných šógunov - Tokugawa Iemočiho. Ja a manžel máme radi Japonsko, tak preto ;)
zaregistrovala sa 2. dec 2012
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 25. 5. 2013
2636
dní po svadbe
Aktivita
96 príspevkov vo fotoblogoch
353 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +72
Svadobný album
Barbora a Fedor
25. 5. 2013 Bratislava | 76 fotiek
fotograf
Ivona Orešková - Už ma raz fotila a dobre sa mi s ňou pracovalo. Neľutujem, že som ju oslovila aj na svadobné fotky. Výsledok posúďte v albume ;)
make-up
Ivona Orešková - Súčasne s fotením robí make-up, čo je náramne praktické.
kvety
Kvetinárstvo Kulla - Jedno mám pod oknami. Kytica nebola presne ako som si predstavovala, ale krásna... cenovo OK (bála som sa že bude viac) a hlavne, vydržala! Ešte pekných pár dní po svadbe je krásna.
svadobné obrúčky
Marlen Gold - Krásne a kvalitné, tip som našla na mojasvadba.sk :) ďakujem.
účes
Nevesta - Na základe návodov na internete s použitím materiálu kúpeného cez eBay. A veľa skúšania. No japonský svadobný účes mi vyšiel celkom dobre :)
topánky
White Atelier (Rainbow Club): nevesta, Wojas: ženích - Oboje v trochu vyššej cenovej hladine, ale jednoducho dokonalé!
ženíchove doplnky
jarmila8085 - pierka pre ženícha, rodičov a svedkov, Bijou Brigitte: manžetové gombíky - Pani Jarka robí nádherné veci, keď som videla jej pierka (ešte kým bola tu, hľadajte ju teraz na Mimibazare), bolo mi jasné, že to je presne ono. Používa totiž o.i. japonskú tradičnú techniku tsumami kanzashi. Bijou Brigitte má kopu nádherných vecí, odporúčam hlavne pre dámy.. ale mne tam padlo do oka manžetové gombíky.
ženíchov oblek
Firma SAKOVAC, pán Štefan Kováč z Trenčína - Na odporúčanie kamaráta. Oblek bol perfektný, avšak odporúčam len ak nie ste v časovom strese a/alebo znesiete menej precízny time management u dodávateľa. (Zrejme sme trafili obdobie, kedy bolo veľa zákaziek)
doplnky nevesty
závoj: látka z thaisilks.com ; ostatné - eBay, tunajší bazárik - Ak chcete pravý hodváb na závoj, najlacnejší som našla viď odporúčanie (výroba vlastná). Na ostatné veci si nemôžem vynachváliť tunajší bazárik a tiež eBay. Mala som konkrétne: pompadúrku a spodnicu z bazárika, ozdoby do vlasov z eBay. Hodvábna štóla bola z Da Vinci (šál na maľovanie na hodváb)
svadobné šaty
chinesedresses.co.uk - Akékoľvek šaty v čínskom štýle hľadajte tu. Nebol najmenší problém ani s výmenou čísla, komunikujú perfektne, poradia... Mám chuť si u nich každý rok kúpiť nové šaty!
koláče
Ester Macková Saccardin a miestne tety z Petrovej vsi - Ester nám urobila bratislavské rožky pred kostol. Mimochodom perfektný nápad. Všetci sa s chuťou napchávali :) Koláče do výslužiek zabezpečila ženíchova sestra.
torta
Ester Macková Saccardin - Absolútne najviac odporúčam! Torta bola famózna. Z kvalitných domácich surovín a časť diabetická. Presne nám vyšla v ústrety v našich predstavách.
ubytovanie
Hotel Akademik - No, vyskúšajte sami ;) Nám sa páčilo veľmi a hlavne to bolo blízko.
hostina
Omama shop café - Netradičné miesto, akurát tak pre 40 ľudí, nie viac... Veľmi spokojní sme boli s výzdobou, ktorú nám urobili, ako aj s jedlom a obsluhou :)
kazunomiya pridala 4 nové fotky
3. jún 2013

Barbora a Fedor

(76 fotiek)
Svadobný album