Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

kepasa Neaktívny

Svadba bola 4. októbra 2014 Žilina, okres Žilina  • 

Fotograf Ondrej Bobek - Zmysel pre detail, prirodzené zábery a zachytenie celkovej atmosféry svadby-veľká spokojnosť z našej strany.
Hudobná skupina Svadobné kvarteto - Profesionálne prevedenie vážnej hudby aj v kostole aj na hostine. Celej svadbe dodali punc pompéznosti.
Dj Majco - Dokonalé prevedenie hudobnej stránky a osvetlenia sály. Skvelé prejavy na mikrofón, trefné a vtipné pripomienky a tiež by som vyzdvihla profi techniku. Hostia sa bavili do rána.
Starejší Vlasto Lietava - Skvelé zmanažovanie celej svadby a programu.
Poháre Http://www.darcekyzoskla.sk/ - Kryštálové svadobné poháre zdobené Swarovski Crystals s elegantným gravírovaním. Karafy na víno s vygravírovaným poďakovaním dostali rodičia ako poďakovanie.
Koláče TVRDOVSKI - natural and luxury cakes - Candy bar bol najväčším prekvapením na svadbe. Koláčiky a torty vyzerali dokonale a chutili ešte lepšie.
Svadobné šaty Najsvadobnesaty.sk
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Najsvadobnesaty.sk
Topánky G. westerleigh - Maximálne pohodlné a prekrásne.
Make-up Ing. Henrieta Filkorová - Absolútna profesionálka, nechala som si poradiť a vďaka nej som vyzerala neodolateľne až do rána.
Účes Kaderníctvo matrix Kežmarok - Úče síce trval 2,5hodiny, ale zato bol nezničiteľný a hostia celý večer obdivovali úžasne prepletenie každého pramienka.
Svadobné obrúčky Hlb Collection - Obrúčky boli presne podľa predstáv a sadli perfektne.
Výzdoba Jedna Radosť, svadobná a eventová agentúra - WAU-ostatné slová sú zbytočné. Boli sme nadmieru spokojní.
Kameraman Duckling production PHOTO VIDEO - Absolútne úžasné spracovanie svadobného videa aj videoklipu. Perfektný prístup-veľmi sme si užili aj predsvadobné aj svadobné natáčanie. Určite odporúčam!
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
kepasa
Janka Laco
Registrácia: október 2014
Bydlisko: okres Žilina
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 0
Páčia sa mi tieto fotoblogy (3)