coverphoto
Neaktívny

kessykessy

Petra
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 23. sep 2016
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 8. 7. 2017
1101
od svadby
Aktivita
24 príspevkov vo fotoblogoch
259 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (66)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +39
Svadobný album
Petra a Michal
8. 7. 2017 Dunajská Streda | 43 fotiek
svadobná agentúra
The EGZ Company - Najlepšia voľba pre výučbu mladomanželského tanca!! Môj manžel si mesiac pred svadbou roztrhal pri futbale väzy v kolene a musel podstúpiť operáciu. Nikto neveril, že budeme tancovať. No vďaka trpezlivosti a kreativite trénerov z The EGZ sme mali krásny, romantický a nezabudnuteľný tanec na pieseň Perfect od Eda Sheerena <3
oznámenia
Laris Design Bratislava
etikety na fľaše
Laris Design Bratislava
kvety
Kvetinárstvo Kamila - Most pri Bratislave - široká ponuka
výzdoba
HandMade - Handmade a dodatočné nákupy PEPCO, TEDY, KIK...
svadobné obrúčky
Zlatníctvo PANAKS - Veľký výber, napriek tomu, že sme si vybrali jednoduchosť :)
účes
Salón Verenise Malinovo
šperky
Svadobný salón EL
make-up
Salón Verenise Malinovo - Do tohto salónu chodím aj spolu s maminou už roky na nechty, vlasy a vizáž. Odporúčam!
topánky
Luciano Barachini, Eurovea
ženíchove doplnky
SEDRYK LE BLANC
ženíchov oblek
Peek & Cloppenburg, Avion
doplnky nevesty
Svadobný salón EL
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Kristin Party 21 - Taktiež láska na prvý pohľad. Profesionálny personál, neskutočný výber šiat. Pomohli nie len mne, ale aj maminke a družičkám.
svadobné šaty
Svadobný salón EL - Po negatívnej skúsenosti v nemenovanom salóne, mi Salón EL dodal radosť z výberu šiat. Už pri prvej návšteve Salónu EL som sa zamilovala do modelu Raynie od Sottero and Midgley. Tento salón odporúčam pretože v ňom pracujú skvelé a milé dámy, ktoré ich práca evidentne baví. Veľmi pekne ďakujem Salon EL.
víno
Chateau Krakovany - V Chateau Krakovany ma drahý požiadal o ruku a práve touto cestou sme si doniesli kúsok z toho dňa do dňa našej svadby. Vínko bolo aj na hostine, ale aj ako výslužkové vínko. Je ľahké a chutné.
koláče
​​Castel Cakes ​& Sweets​ - Cupcakes z Castelu boli nie len krásne ale chuťovo neskutočnéééé... Radi sa tam zastavíme na koláčiky, ktorí majú vždy čerstvé a lahodné.
koláče
Cukráreň FLORIL MALINOVO - Pripravili pre nás koláčiky presne podľa požiadaviek, vrátane hotových výslužiek pre hostí. Nemali sme žiadne starosti. Odporúčam!
torta
Cukráreň FLORIL MALINOVO - Dlhé roky objednávame koláčiky aj torty z Florilu. Inak to nemohlo byť ani v tento deň.
ubytovanie
Castel Mierovo - Krásna izba a ešte lepšie raňajky :)
hostina
Castel Mierovo - Pre nás láska na prvý pohľad. Aj vďaka Castelu sa chcem ešte raz vydávať :) Všetci sa cítili ako v rozprávke. Profesionálne služby, personál. Pre hostí to bol gastronomický zážitok. Už sa teším na nejakú príležitosť, ktorú môžeme osláviť práve tu.
kostol
Kostol Sv. Michala Archanjela, Mierovo - Priateľský a príjemný pán farár. Zabezpečil nám výzdobu kostola aj organistu. Nemali sme žiadne starosti.
odobierka
Mamina mojej najlepšej kamarátky - Lepšie rozhodnutie sme nemohli urobiť... Bolo to krásne a osobné :) Pri čepčení samozrejme nemohli chýbať krstné maminy.
dj
DJ Gusto-Discoshow - TOP! Maximálna spokojnosť... Každý jeden hosť si DJa pochvaľoval... Ak budeme organizovať akúkoľvek párty, tak jedine s DJ Gustom!!!
fotograf
FOTO MIRINE - S Mirkou sme spolupracovali už od predsvadobného fotenia v jej krásnom ateliéry. Všetko prebiehalo v príjemnej atmosfére. Rozhodli sme sa nemať kameramana a vôbec to neľutujeme. Mirka zachytila naozaj všetko z nášho dňa. Veľmi jej ďakujeme a odporúčame!!!
30. sep 2016

Handmade Mydielka

(4 fotky)