coverphoto
Neaktívny

kirriana

Adriána  /  34 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
:)
zaregistrovala sa 19. feb 2009
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 25. 5. 2013
2596
od svadby
Aktivita
150 príspevkov vo fotoblogoch
163 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
BratislavaŽilinaMáj 2013
Sledované fotoblogy (37)
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +106
Svadobný album
Aďka a Miško
25. 5. 2013 Žilina | 110 fotiek
svadobná agentúra
Jedna Radosť, svadobná a eventová agentúra - Bolo to jedno z mojich prvých svadobných rozhodnutí a odvtedy sa mi svadba pripravovala jedna radosť. Aďka (inak strašne kreatívna žena) má k dispozícii množstvo skvelých dodávateľov, ktorých mi poskytla a ja som sa na ňu spoľahla. Okrem výzdoby, ktorá bola ukážkova mi zabezpečila toho najlepšieho fotografa, kameramana, skvelého šoféra s veteránom a samozrejme všetky kvety vrátane kytice. Pozháňala a nakúpila veci, ktoré som potrebovala za ceny, za ktoré by som ich nakúpila sama, vlastne ešte lacnejšie!! Nemusela som sa o nič starať, čo mi plne vyhovovalo, nakoľko nebývam v meste, kde som sa vydávala a nikoho zo spomínaných som tam nepoznala. Napriek časovému stresu a nepríjemnosti zo strany hotela zvládla výzdobu na 1, čo ocenili aj hostia slovami: "Najkrajšia svadba na akej boli." Proste maximálny spoľah.
oznámenia
PAMAS -Trenčín, s.r.o. - Úplne simple, jednoduché. Čo mali v ponuke, to sme si vybrali a bolo. Opäť sa oplatila výstavná zľava.
svadobné obrúčky
LAURA GOLD s.r.o. - výrobca svadobných obrúčok - Maximálna spokojnosť. Obrúčky sú krásne, dodanie trvalo necelé dva týždne, cena prispôsobená požiadavkám, využitá výstavná zľava. Proste super!!
účes
Zlatica Jamborová - opäť skvelá Zlatka
doplnky nevesty
Sashe, salón Dagmar - Čipkované bolerko mi navrhla aj na mieru ušila jedna kočka zo Sashe. Bolerko spolu s náušnicami boli podľa mňa TOP doplnky aké som mala. Závoj kúpený v Dagmare - trošku ma naň nahovorili predavačky, ale musím uznať, že bol super.
šperky
etsy.com - naušničky = etsy.com - síce trochu drahšie, ale dodanie do troch dní z IT, swarovski kamienky a origoš perla, využijú snáď ešte moje deti, áramok = jablonecká bižutka - krásne sa ligoce, je to kvalitka
make-up
Zlatica Jamborová - za pár minút skvelý výsledok, make-up držal celý deň aj noc, účes ešte dva dni :)
ženíchov oblek
ALAIN DELON - SALON - slim fit, ženích sa v ňom nie len cítil božsky ale tak v ňom aj vyzeral
svadobné šaty
Salon Dagmar Zilina - šaty si navrhla iná nevesta, ktorej ich šili, keď som prišla do salóna na skúšku a natiahli ma do nich, už som ich nechcela dať dole. Trošku zvláštny prístup zo strany salóna, ale proste mi ich predali a pôvodnej neveste ich ušili znova. Cyklamenové doplnky boli môj nápad, došili mi ich podľa predstáv a bleskovou rýchlosťou.
koláče
Cukrarska vyroba - mňaaaaaaaaaaaam, okrem toho, že nám Slávka koláče a tortu doviezla priamo do hotela, nám spravila aj výslužky, takže žiadne trápenie sa s porcovaním do krabičiek. 100 bodov za chutné koláčiky a 100 bodov za prístup a služby
hostina
Holiday Inn Žilina - za tie nervy to potom predsa nakoniec stálo. Absolútne luxusná hostina v špičkových priestoroch so slušnými a na úrovni sa starajúcimi čašníkmi. "Tá svadba ale musela stáť" - to bola najčastejšia veta svadobčanov. Tak skvelo to tam všetko nakoniec vypálilo :) po tých nervoch, čo som pred svadbou prežila, tam tí čašníci behali ako naspidovaní zajkovia, no proste snažili sa :)
dj
Martin Závadský - asi nemusím hovoriť. Multifunkčný človek, ktorý naozaj ale naozaj spravil zábavu, že všetci budú ešte dlho spomínať. Obrovské plus za hranie na harmonike svadobčanom už na ceste v autobuse, pred vchodom a pred kostolom. Na harmonike hral a spieval ešte o 5 ráno ako keby sám už toho nemal dosť !!
kameraman
www.profesionalnevideo.sk - Dvaja blázniví mladí kreatívci, 4 kamery a kopa srandy - tieto slová ich asi najviac vystihujú. Ak budem mať k dispozícii určite pošlem klip. Naj moment, keď chcel Tomáš (hlavný kameraman) spraviť the best zábery a vyliezol na strom, z ktorého potom spadol, lebo sa mu tam zasekla topánka. A tak vznikli tie fasa rehotajúce sa fotky.
fotograf
www.marekkvackaj.sk - vďaka Marekovi a jeho žene vznikli fotky plné radosti a úsmevov, mali skvelé nápady, boli maximálne akční, miestami som nestíhala reagovať. Výsledok vidíte dole :) A aby som nezabudla úplne perfektne spolupracovali s kameramanmi a fotky sme mali hotové za pár dní, skvelé.
kirriana pridala 7 nových fotiek
20. mar 2013

From VINTAGE inspiration

(220 fotiek)
kirriana pridala novú fotku
10. mar 2013

Svetríky, rukávky, bolerká.....

(46 fotiek)