Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

kobz Neaktívny

Svadba bola 2. mája 2015 Levoča, okres Levoča  • 

  • Náš svadobný deň sme odštartovali daždivým počasím, ktoré neustávalo až do sobáša :). Čomu sa však každý divil je, že nás s manželíkom to vôbec nerozhádzalo, pretože sme boli v takej eufórii a tak sme sa tešili, že sme sa rozhodli s týmto počasím popasovať :). Avšak následkom počasia je nedostatok umeleckých fotografií nás s manželom zo svadobného dňa, ale to sme dohnali teraz v nedeľu ;) (foto pridáme neskôr) a môžem povedať, že sme si to užili asi ešte viac, aj keď už nie v svadobných šatách a tak krásni ako v náš deň D, ale rozhodne ešte o čosi šťastnejší. Pre nás však bolo najdôležitejšie, aby vyšiel sobáš ako sme si predstavovali, ale poviem vám, Pán to zariadil tisícnásobne krajšie a sobáš bol skutočne pre nás najkrajšou časťou dňa :) Okrem padajúcej vlečky na svadobných šatách a zlomeného opätku na svadobných topánočkách :-D :-P nás v zábave nič neobmedzovalo a dnes s manželíkom len konštatujeme, že to zbehlo akosi prirýchlo a neskutočne radi by sme si to prežili ešte raz. A ak by sme takú príležitosť mali, nič by sme nemenili. :) Pán to naplánoval lepšie, ako sme si to vysnívali! :) bol to jednoznačne zatiaľ najúžasnejší deň nášho života! :)
    A aby sme nezabudli, naša svadba trvala dni, od štvrtka do nedele :-D štvrtok pierečka, piatok sťahovanie ženícha, sobota deň D a nedeľa dozvuky :) všetko zdokumentované :)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
kobz
Katarína Marek
Registrácia: október 2013
Bydlisko: Levoča, okres Levoča
Príspevkov: 3
Inzerátov: 0
O mne: S mojím drahým budúcim manželíkom sme 16.júla 2014 oslávili naše štvrté výročie :) som nesmierne vďačná Bohu, že som mala možnosť ho tak dobre spoznať pred svadbou a som nesmierne šťastná, že spojil naše cesty :) môj Marek je najväčším šťastím, ktoré bolo do môjho života zaslané :) sme nesmierne šťastní :) štyri roky, každý deň viac a viac :) zrejme to bude tým, že našou Láskou je On, On nás povzbudzuje a posúva vpred :) neľutujem ani jedinú chvíľu :)
Priatelia: 12
Páčia sa mi tieto fotoblogy (4)