coverphoto
Aktívny

kyprea

Evíku
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 9. apr 2013
Info o svadbe
Svadba bola 17. 6. 2017
1148
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
28 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Svadobný album
Evíku a Vojto
17. 6. 2017 Trenčín | 4 fotky
darčeky
Aliis - svadobné odznaky a magnetky - Darčeky pre hostí sme ani neriešili. Nedostali klasické pierko, ale odznak s dátumom našej svadby. Odznaky nám vyrobil Aliis, denný stacionár s chránenou dielňou pre ľudí s mentálnym postihnutím. Sú to takí šikovníci, že lepších niet.
svadobné obrúčky
Peter Hrubo zlatníctvo - Mladý šikovný chalan. Vytvoril nám originálne kúskypresne podľa našej predstavy za super cenu.
výzdoba
Moment - Wedding&Special Events - Lepšie sme si nemohli vybrať. Neuveriteľná výzdoba. Dievčatá sú veľmi šikovné, v podstate od začiatku mi čítali myšlienky. Hostia ju neskutočne chválili.
hostina
Penzión na letisku - Keďže nám nevyšlo počasie, neboli sme v lesíku, v ktorom pôvodne svadba mala byť. Tak sme sedeli a jedli v reštaurácii a tancovalo sa v zimnej záhrade. Jedlo hosťom chutilo. K ostatnému sa nevyjadrujem.
ubytovanie
Penzión na letisku - Jednoduchšie ubytovanie, ale nový nábytok a kúpeľne. Na jednu noc úplne v pohode. Izby boli naozaj čisté.
svadobná agentúra
moja sestra - Nemali sme žiadnu agentúru, prišlo mi to zbytočné. Všetko perfektne do posledného detailu zorganizovala moja sestra v spolupráci s prvou družicou a družbom. Decká, nikdy vám to nezabunem.
účes
Ľubka Horňáková - Salón Armani Trenčín - To, čo vyčarovala z mojich vlasov, by ma nenapadlo ani len vo sne. Je utorok ráno a vlasy stále držia.
make-up
Katarína Mahríková - Mary Kay - Jej make up zo mňa spravil nevestu. Neuveriteľne šikovná žena so zlatými rukami.
fotograf
KK Photography Topoľčany - Evka a Jurko sú veľmi milí a príjemí ľudia a mali výborný prístup. Tie dve fotky sú backstage od nich a tešíme sa na ostatné.
odobierka
FS Dubodiel - Čepčenie robili folkloristi a moja sestra. Bolo to veľmi pekné a vtipné :)
oznámenia
mladucha.sk - Trošku ťažšia komunikácia, ale inak oznámenia krásne a dodané presne na termín dohody. Každý ná ich chválil, že také ešte nevideli.
víno
Chateau Krakovany - Nakúpili sme ho priamo v Krakovanoch v podnikovej predajni. Zobrali sme viacero druhov. Hosťom chutilo a nám tiež :)
výslužka
p. Čerteková - Ako výslužky sme dali upiecť tortičky plnené karamelovou plnkou a džemom u p. Čertekovej. Bola to skvelá voľba.
hudobná skupina
Neviem ako sa volajú - Janko Babič s svojimi kamarátmi. Boli neuveriteľní. Mať jazz band na svadbe bol môj sen, ktorý sa stal skutočnosťou.
dj
DJ Václav - Veľmi zdvorilý človek, ktorý prišiel na svadbu v obleku a hosťom zahral, čo si len zaželali. Veľká spokojnosť.
koláče
Jakubove torty - Zákusky od Jakuba boli super! Chutili presne ako tie, ktoré si pamätám z detstva - poctivé zákusky bez žiadnych umelín. Candy bar od Sweet Cake Bakery bol môj tajný sen, ktorý sa na svadbe stal realitou vďaka mojej sestre. Vyzeral ako z rozprávky. Fantastické. Mašktrky z oboch cukrárskych dielní zožali obrovský úspech a každému veľmi chutili.
torta
Jakubove torty - Famózna! Prekrásna torta, ktorá chutila skvelo! Vedela som, že Jakub bude skvelou voľbou, ale to, čo nám upiekol, predčilo všetky moje očakávania!
ženíchov oblek
Ozeta - podniková predajňa v Topoľčanoch - Navštívili sme veiacero predajní, ale prístup v tejto bol bezkonkurenčný. Pani ktorá nás obsluhovala, bola perfektná. Myslím si, že bola viacej krajčírka a predavačka a to sa mi páčilo. Presne vedela čo a ako, aký strih, materiály,.. Skrátka všetko. Super!
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Svadobný salón WEM - Modré s krajkou, opäť Pronovias. Exkluzívna kvalita nielen šiat, ale aj služieb.
svadobné šaty
Svadobný salón WEM - Iný salón si ani neviem predstaviť. Pronovias Anabel boli a aj sú tie MOJE. Jemné, decentné a nadčasové čisté línie. Prístup salónu 100%!
svadobné auto
Trabant s otváracou strechou od môjho synovca. - Najviac som si užila jazdu z galérie na hostinu cez celé mesto. Ľudia nám mávali a usmievali sa na nás. My sme trúbili a mávali im tiež. Takú raritu ešte asi dlho neuvidia :) Bolo to fakt super!
civilný obrad
Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne - Svadba medzi umením, to bola predstava, ktorá sa mi páči. Na klavíri nám hral pianista a ten dodal punc celému obradu. Ľudia si ho veľmi chválili.
Žiadne príspevky.