coverphoto
Neaktívny

lenorka89

Lenka  /  30 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 14. sep 2013
Info o svadbe
Svadba bola 9. 8. 2014
2167
dní po svadbe
Aktivita
3 príspevky vo fotoblogoch
4 príspevky vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
oznámenia
KyoPrint - svadobné oznámenia - Oznamká sa každému páčili, najčastejšia a najkrajšia reakcia bola "waaau, krásne, také sme ešte nevideli" :) Prišli včas, bez chybičiek a presne také aké sme si predstavovali
svadobné obrúčky
KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Krásne obrúčky, skvelý profesionálny prístup, dodanie včas a bez problémov. Nikdy náš výber neoľutujeme :)
účes
Kadernícky salón Angelika Šaľa - Lucka s mojim jemnými, páperkovými vlasmi pracovala prvýkrát, ale výsledok bol úžasný. Museli sme použiť aj clipy, ale ona ich zapracovala do účesu tak nenápadne, že keby hosťom neprišlo podozrivé kde sa mi zrazu nabralo na hlave toľko vlasov, nikto by na nič neprišiel.
make-up
Victory Beaty Club Šaľa - Niki zo mňa neurobila žiadnu vyumelkovanú bábiku, stále som to bola ja, len výrazne krajšia :D Make-up vydržal až do rána, ani som sa nemusela každú chvíľu kontrolovať v zrkadle. Žiadne potoky roztečenej špirály ani zmuchlané očné tiene :)
topánky
Sempre Shoes
svadobné šaty
Svadobný salón Gabriela - Mercedes Šaľa - Šaty mi sedeli perfektne, napriek tomu že pôvodne boli šité na dvakrát takú nevestičku ako som ja a bolo ich treba výrazne upravovať. Cítila som sa v nich fantasticky, ani som sa nechcela prezliecť :)
darčeky
Bleach - Srdiečka pre hostí nám vytvorila naša šikovná susedka. Tá radosť v očiach, keď som im potvrdila že si ich naozaj môžu vziať domov na pamiatku bola na nezaplatenie
torta
Torty Zuzka Šaľa - Zuzka vykúzlila krásnu tortu len podľa obrázka ktorý som je poslala, trafila farbu výzdoby a všetkým chutila :)
hostina
Kaštieľ Mojmírovce - Jedlo bolo vynikajúce, každý sa najedol do sýtosti, reakcie boli len pozitívne
civilný obrad
Kaštieľ Mojmírovce - Na náš obrad nikdy nezabudnem, bol pre nás neskutočne nádherný! Prekrásny prostredie parku pri kaštieli, dokonale zahraný svadobný pochod, dojemne zarecitované básne, príhovor od pána starostu...všetko bolo presne také, aké som si vždy predstavovala
starejší
Dj+starejší+harmonikár Michal Kopál - Michael bol fantastický, zapájal hostí nenásilne do hier a aktivít, zaspievali si s akordeónom a vydržali v dobrej nálade až do skorého rána :) Reakcie boli jednoznačné - starejšiemu udeľujú všetci 100 bodov, postaral sa o výbornú zábavu.
dj
Dj+starejší+harmonikár Michal Kopál - Parket ani na chvíľu nezíval prázdnotou, Andrej vždy vedel čo zahrať aby to hostia roztočili a ja mu za to ďakujem! Všetci zúčastnení mi potvrdili že sa vynikajúco zabavili a zatancovali si
kameraman
duckling production PHOTO VIDEO - Na video ešte len čakáme, ale už teraz viem že bude super. Natáčanie sme si neskutočne užili, hoci sme sa najprv trochu báli, vďaka Tomášovi sme boli uvoľnení a fakt sme sa bavili :)
fotograf
Andrej Luprich - www.studio-foto.sk - Skvelý človek so skvelými nápadmi. Som rada že bol Andrej súčasťou nášho dňa, a kebyže sa berieme ešte raz, voľba fotografa by bola jasná :) Fotky sú úžasné, portrétky aj momentky, nádherne zachytená atmosféra nášho dňa.
Žiadne príspevky.