Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

levandullka Neaktívny

Svadba bola 9. decembra 2017 Vináreň u Ludvíka v Modre, Slovensko  • 

  • Už od malička som túžila po vianočnej svadbe s kopou svetielok, vianočných stromčekov a sviečok. A vďaka môjmu (teraz už) manželovi a našim rodinám sa mi tento sen aj splnil. A realita bola ešte 100 krát krajšia ako predstava. Slovami sa to opísať ani nedá, možno iba, že všade okolo bolo veľa lásky, radosti, šťastia, Vianoc a zázrakov :-).
    Ďakujem všetkým, ktorí sa na našej svadbe akýmkoľvek spôsobom podieľali. Môjmu manželovi, pretože viem, že všetko robil kvôli mne a robil to s nekonečnou láskou, našim rodičom, ktorí pár nocí nespali, pretože upratovali, dokončovali, dolaďovali, možno trošku stresovali :-) či chystali kompletne celú výzdobu, celým našim rodinám, pretože pomáhali, venovali nám svoj voľný čas a boli s nami, mojim zlatým dievčatám pretože mi najskôr zorganizovali úžasné rozlúčky so slobodou a neskôr pomáhali vyrábať, lepiť či skladať, všetkým našim hosťom, pretože aj dva týždne pred Vianocami si našli čas a potešili nás svojou prítomnosťou, všetkým, ktorí nemohli prísť no mysleli na nás a my na nich, všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom, či už písomne alebo slovom vyjadrili svoju radosť z nášho životného kroku a v neposlednom rade všetkým profesionálom, ktorí dopomohli k tomu, aby bola naša svadba splneným snom.
    Bol to ten najkrajší deň v mojom (a myslím že aj v manželovom) živote a pre nás to bola nie len svadba, ale aj jedna veľká, krásna, rodinná, predvianočná večera :-).
levandullka
M A
Registrácia: jún 2010
Bydlisko: okres Galanta
Príspevkov: 86
Inzerátov: 0
Priatelia: 36
7 7 4 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (81)