coverphoto
Neaktívny

lienka_snehulienka

Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 13. sep 2013
Info o svadbe
Svadba bola 19. 7. 2014
2183
od svadby
Aktivita
37 príspevkov vo fotoblogoch
60 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
ženíchov oblek
TAILOR MADE - Krásny, precízne vypracovaný a veľmi pohodlný oblek, o čom okrem iného svedčí aj fakt, že v ňom ženích bez ujmy prežil fotenie a obrad vonku počas ukrutnej horúčavy :-) Ľudia v Tailor Made sa fakt vyznajú a vedia výborne poradiť.
odobierka
www.svadobnecepcenie.sk - Šikovné a milé dievčatá, dlhoročné folkloristky. Nádherne spievali, doteraz mám zimomriavky, keď si na to spomeniem. Čepčenie v ich podaní bolo dôstojné, ako si takýto obrad vyžaduje, ale nechýbali ani vtipné momenty v podobe prísahy na varešku a nožík. Pre mňa obrovský zážitok a jeden z najdojímavejších okamihov celej svadby.
svadobné šaty
Svadobný salón Naive - Jesús Peiro - model 4079. Prvý salón, v ktorom som bola a prvé šaty, na ktoré pani zo salónu ukázala. Ja som ju vytrvalo presviedčala, že mi tie šaty určite nebudú dobré a zvýraznia všetky moje nedostatky, ale keď som sa v nich uvidela, bolo rozhodnuté. Šaty boli z hodvábu, čo som v horúcom letnom počasí ocenila, nepotrebovala som k nim obrovskú spodničku a necítila som sa v nich ako v tanku (fakt, pri niektorých šatách, čo som skúšala inde, som mala pocit, že prevalcujem všetko, čo mi vojde do cesty :-)) Prístup v salóne bol veľmi príjemný, určite odporúčam!
koláče
Torty Duman, Podunajské Biskupice - Výborné koláče, všetkým chutili. Majú široký výber, od klasiky ako sú dobošky a punčové rezy, cez ovocné košíčky až po rôzne druhy cheesecakes a tortových rezov. Mňam!
hostina
Penzión Berg, Petržalka - Keď som už mala pocit, že nenájdeme nič, pri čom by sme si obaja mohli povedať "Wau, toto je ono!", úplnou náhodou som natrafila na túto reštauráciu. A po prvej návšteve sme vedeli, že už nemusíme hľadať nič iné. Krásny interiér, dobré jedlo, skvelý prístup a prijateľné ceny... nebolo o čom :-)
civilný obrad
Matrika Bratislava - Petržalka - Obrad sám osebe bol rýchly, čo sme v tom teple všetci ocenili, keďže sme ho mali vonku :-) Čo ale musím vyzdvihnúť, je prístup pani matrikárky (pani Majorová). Také milé vystupovanie, ochota a celkovo pohodové naladenie je na úradoch pomerne zriedkavý jav, o to viac si ho človek potom váži.
hudobná skupina
hudobná skupina Rytmix, Spišská Belá - Ďalšia skvelá voľba! Dostali sme na nich odporúčanie, vypočuli sme si ukážky na ich stránke a bolo rozhodnuté. Niektorí ľudia sa čudovali, že si do Bratislavy voláme hudobníkov z takej diaľky, ale Rytmix by som zavolala aj do Tramtárie, ak by tam boli ochotní vycestovať :-) Výborne sa s nimi komunikovalo, keď sme niečo potrebovali, vyšli nám v ústrety, ale hlavne urobili skvelú zábavu. Veľmi dobre namiešali pesničky - striedali modernejšie veci s klasickými starými "odrhovačkami", takže si každý našiel to svoje a chválili ich všetci od mojej babky až po sesternicu v tínedžerskom veku.
fotograf
Tomáš Záhumenský - Najlepšia voľba! Asi stokrát som mu zopakovala, že som neskutočne rada, že nás fotí práve on. Je to neskutočný chalan: milý, vtipný, pohodový, na nič sa nehrá a človek má hneď pocit, že mu môže dôverovať. Mala som pocit, že sa poznáme sto rokov, ako keby to bol náš starý kamarát - a práve vďaka tomu sme sa fotili v dobrej nálade. Cítili sme sa uvoľnene, čo určite bude vidno aj na fotkách. Chválili ho aj naši hostia, ocenili najmä to, že bol nenápadný a pritom cvakal ostošesť :-)
Žiadne príspevky.