Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

lienocka94 Aktívny

Svadba bola 20. júla 2018 Krasňany, okres Žilina  • 

  • Naša svadba bola fantastická, prenádherná ...ľúbezná. Celý čas prípravy (asi pol roka) som venovala výzdobe, zháňaniu a výrobe pekných no najmä cenovo dostupných kúskov, ktoré by aspoň za mak pripomínali nádherné fotky z pinterestu. Podarilo sa , teda aspoň pre moje oči a foťák, či? Jednoduchosť, elegancia, príroda, patina a príjemná hrejivá atmosféra dojala nejedného svadobčana.

    Manžel chodí na týždňovky, ja v sobotu do školy a máme 2 ročné dieťa...viete si predstaviť aká bola úžasná koordinácia v procese príprav :D. Na porazenie.. Ale dieťa bolo celkom spokojné v chvíľkach nepozornosti rodičov (rozumej dosť často) nám doma pribudlo pár umeleckých diel. :D

    Šťastie nám zaželal aj jeden neznámy mladý pán v predvečer svadby, žiaľ trochu netradičným spôsobom, ktorého následky vidíme na preliačených dverách nášho auta ešte aj dnes...nikomu sa nič nestalo, to je hlavné a šťastie bolo aj to, že sme sa nemuseli nikam svadobným autom presúvať, pretože Kaštieľ Krasňany poskytuje všetky služby pod jednou strechou. Pokiaľ teda máte civilný obrad.

    Výber miesta bol tak dobrý, že lepšie by som sama nevybrala (haha)... len tak akurát honosný, z časti historický a strašidelný (hostia si pochvaľovali výbornú prehliadku počas nášho fotenia), akurát pohodlný (cena za ubytovanie suchou nohou pár krokov od sály veľmi príjemná), trocha ošarpaný a zafúľaný časom (neskutočný efekt na fotkách, dostatočne greenery (akože park na fotenie, obrad, skákanie, behanie, kochanie sa neskutočný) ale aj krásne ľudský (výborná spolupráca so správcom kaštieľa).

    Vždy sa nájdu chyby...dovrzané počasie (preto obrad na nádvorí), pridlhá kravata, synove tenisky –lebo “iné nescem“, málo fotiek sály, príliš dobré koláče, vyhodená elektrika FunFace-om, rozlievané víno, hrubé múry na baby monitor, málo zelene na schodoch – lebo málo času a blaaablaaa proste nič nám tam v tom okamihu nechýbalo ani nevadilo, (trochu ten obrad, ktorý mal byť v parku) - to len s odstupom času si človek vždy voľačo vymyslí, prežili sme nádherný, nezabudnuteľný deň, večer a ráno vďaka našim skvelým rodinám a kamarátom. Živjó!

Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lienocka94
Lenka Peter - 23 r.
Registrácia: september 2016
Bydlisko: okres Žilina
Príspevkov: 2
Inzerátov: 0
O mne: Romanticka a kreativna dusa 🌸🌺💐
Priatelia: 5
3 3 5 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (5)