Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

liskatjusha Neaktívny

Svadba bola 6. augusta 2011 Bratislava  • 

 • Naša svadba dopadla nad všetky naše očakávania. Môžeme za to ďakovať našim rodinám, priateľom a nám blízkym ľuďom, ale aj našim dodávateľom!

  Svadobnú hostinu sme mali v reštaurácii Il Gusto hotela Park Inn Danube. Personál bol neskutočný. Vo všetkom nám vychádzali v ústrety, sami prichádzali so skvelými nápadmi, ako zlepšiť organizáciu, ozvláštniť svadobné menu atď. Jedine vďaka nim prebehla hostina hladko, nemuseli sme sa o nič starať, o všetko sa postaral hotel. Naši hostia boli navyše nadšení z kvality podávaných jedál, všetko bolo výborné, chutné a veľmi pekne naservírované.
  Výborné bolo nielen jedlo, ale aj svadobná torta a koláče. Svadobná torta (vážiaca viac, než 5,5kg) zmizla ani nie za 10 minút (pri počte hostí 40 - a to som ja z nej nemala ani kúsok). Úspech mali aj koláčiky, ktoré boli všetky robené formou "jednohubiek", t.j. boli malé, šikovné, chutné. Nuž a to všetko vďaka cukrárni Arriba, v ktorej si dajú záležať tak na kvalitných ingredienciách, ako aj kvalite odvedenej práce a výslednom efekte.

  Kvetinovú výzdobu nám zabezpečovalo kvetinárstvo Artflora. Boli sme veľmi spokojní. Napriek tomu, že dostali len veľmi všeobecné zadanie a viac-menej sme im vo všetko nechali voľnú ruku, výzdoba bola nádherná, skvele sa hodila do interiéru a dotvárala celkový pozitívny dojem z celého priestoru, v ktorom svadobná hostina prebiehala.

  Dobrá zábava vždy závisí od dobrej muziky. Pre nás ju zabezpečil DJ Pali Katrinec z Fun rádia. Okrem toho, ze nám perfektne zmixoval hudbu na náš prvý manželský tanec, veľmi dobre vedel odhadnúť náladu pri stoloch aj na parkete a zahrať nám vždy na tú správnu nôtu.

  Ďakujeme teda všetkým, tak našim dodávateľom, ktorí sa o všetko postarali a vytvorili ideálne podmienky pre skvelú svadobnú hostinu a zábavu, ako aj našim hosťom, ktorí sa tešili s nami a výborne sa na našej svadbe zabávali.
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
liskatjusha
Katarína Tomáš
Registrácia: jún 2010
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 0