Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

loveman Neaktívny

Svadba bola 13. augusta 2016 Klokočov SUDOPARK, okres Čadca  • 

Fotograf B - Veľmi milý a príjemný človek, umelecká duša a vynikajúci fotograf. Ak hľadáte fotografa, ktorý Vám spraví krásne umelecké fotky a nie gýč odporúčam všetkymi desiatimi. Aj svadobní hostia hovorili samé chvály čo sa asi pri fotografoch často nestáva.Braňo fotí po celom Slovensku aj Anglicku. Fotografa sme vyberali dlho a môžem povedať že absolútne neľutujeme.
Dj DJ a moderátor Igor Habán - DJ Igor Habán je profesionál. Aj keď nie sme veľmi tanečné rodiny DJ zahral pre každého niečo a hostia sa bavili, presne odhadol kedy je čas na zmenu. Stihli sme síce len 1 hru ale perfektne rozprúdila zábavu a zúčastnili sa všetky vekové kategórie, od 4 rokov až do 70. DJa odporúčam.
Hudobná skupina Svadobné kvarteto - Mladí milí šikovní ľudia. Náš obrad bol vďaka nim krásny. Niektorí hostia si pri ich sláčikoch aj poplakali :).
Civilný obrad Obecný úrad Klokočov
Catering Reštaurácia Artemis Turzovka - Vynikajúce služby, vynikajúce jedlo (nielen obed ale aj raut), všetko na profesionálnej úrovni. Všetci hostia chválili nielen jedlo ale aj milú obsluhu. Catering robia po celom slovensku.
Ubytovanie Sudopark Klokočov - Obrad sa konal v areáli drevenej dediny Sudopark v Klokočove. Hostia boli ubytovaní v chalúpkach a dreveniciach. Jeden zo stanov bol taktiež prenajatý od Sudoparku. Domáci boli absolútne skvelí, tráva bola čerstvo pokosená, keďže doobeda pršalo zakryli nám drevené lavice kožušinami a trávnatú plochu "cestičku" ktorá viedla ku stanom nám zabezpečili tak aby sa nikto nepošmykol ani nezablatil. Večer nám priniesli do stanu ohrievač. Všetko z vlastnej iniciatívy aby nám spríjemnili celú svadbu. Drevený koč s koníkom bol taktiež objednaný prostredníctvom nich. Na ďalší deň sme využili kúpanie v drevených sudoch a infrasaunu, čo si všetci hostia veľmi pochvaľovali.
Koláče Majka Gajdičiarova so sestrou - Vytvorili krásnu tortu a neskutočne dobré domáce zákusky, ktoré sme jedli ešte viac ako týždeň po svadbe a stále chutili skvelo.
Víno Víno Kurčík , www.vinokurcik.com - Vynikajúce vínko najviac chutilo biele - rizling rýnsky.
Make-up Makeup by ZUZI - Veľmi milá a šikovná osôbka, okrem nevesty sa dali nalíčiť ďalšie 4 dámy a všetky boli spokojné.
Svadobné obrúčky KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov
Kvety Magaela - Kyticu, pierko a venček od neskutočne šikovných dievčat z dielničky Magaela. Skvelá komunikácia.
Kvety Kvetinárstvo Esperanza - Živé kytičky na stoloch boli z kvetinárstva Esperanza v Petržalke.
L a M - 13. augusta 2016 - Klokočov SUDOPARK, Okres Čadca - 79 fotiek
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
loveman
M L
Registrácia: február 2016
Bydlisko: okres Bratislava
Príspevkov: 8
Inzerátov: 0
Priatelia: 0
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)