coverphoto
Neaktívny

lu_cya

Lucka  /  28 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 20. jan 2015
býva v meste Košice-okolie
Info o svadbe
Svadba bola 28. 5. 2016
1535
dní po svadbe
Aktivita
36 príspevkov vo fotoblogoch
7 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (86)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +184
Svadobný album
♥ .. Lucka a Martin .. ♥
28. 5. 2016 Košice | 188 fotiek
svadobné obrúčky
Šperk Holíč - Obrúčky nádherné, presne podľa našich predstáv, krásny gravír a sadli ako uliate :-) Rýchle dodanie, super cena :-)
koláče
Janka Tokárová - Všetci chválili, niektorí dokonca vraveli, že také krásne a chutné koláče ešte ani nevideli a nie, že by ich jedli :-)
torta
Janka Tokárová - Mali sme 5 tôrt a boli vynikajúce! Každé poschodie bolo iné a veľmi chutné :-) Janka má zlaté ruky :-)
hostina
Penzión Bodva - Útulný priestor, fantasticky personál, jedlo famózne!! Boli sme nadšení :-)
kostol
Farský kostol zoslania Ducha Svätého v Moldave nad Bodvou - Farár Gábor úžasný a milý a obrad krásny a vtipný zároveň :-)
odobierka
Wandererove ségry - 5 úžasne talentovaných dievčat vymyslelo nádhernú, dojímavú, pravú východniarsku odobierku plnú citu a emócií.. :-) Bol to nádherný okamih!
dj
Dj Pitoczky - Zábava bola neskutočná do 4 rána :-) Boli sme maximálne spokojní :-)
kameraman
Peter Trifon - Vtipný pán, ktorý si popri natáčaní s nami aj zatancoval :-) Ak by som si mala vybrať kameramana ešte raz, opäť by to bol on! Komunikácia perfektná a verím, že aj video bude stáť za to!
fotograf
Albert Kardoš - Strašne zlatý a milý chalan, ktorý bol úžasne trpezlivý a aj napriek tomu, že mu v piatok pred svadbou dali dole z nohy sádru, vydržal s nami celý deň a celú noc a bol stále k dispozícií :-)
darčeky
ProGra s. r. o. - Poďakovania pre našich rodičov boli nádherné, precízne urobené a rýchlo dodané, odporúčam! :-)
svadobné auto
Audi A6 - Naše bábo :-) Auto bola prvá vec, ktorú sme si spoločne kúpili :-)
poháre
www.svadba-feba.sk - Krásne, jednoduché, romantické :-)
oznámenia
MagicArt by Sashe.sk - Maximálna spokojnosť so svadobnými oznámeniami, menovkami, zapichovatkami do muffinkov aj s knihou hostí :-) Všetko to bolo krásne zladené do jednej kolekcie!
kvety
Tatiana Škultétyová - Spravila mi krásnu látkovú kytičku a pierko vo farbe výzdoby, aj tí, čo sú za živé kvety chválili, že moja kytička je veľmi pekná a doslova rozkošná :-)
výzdoba
MOJAOSLAVA.SK s.r.o. - ĎAKUJEME za prekrásnu výzdobu, bola som fakt ohromená, kvety rozvoniali celú miestnosť, všetci chválili, že to vyzerá úžasne a hlavne sa chcem poďakovať pani Lucke Veselej, že vyhovela každej mojej požiadavke a prosbe dokonca aj v deň svadby.. :-) Zo srdca tiež dakujem, že pripravili nádherné čestné miesto pre môjho nebohého ocina za hlavným stolom, všetci sme boli dojatí :-)
účes
Vierka Šolcová - Tetuš má zlaté ruky a každý jej účes vyzerá fantasticky :-) Cítila som sa ako princezná :-)
make-up
Mirka Hegedušová - Turňa nad Bodvou - Mirka je jedna úžasná, milá a optimistická osoba, ochotná a presne vedela, čo sa hodí k mojej tvári, všetci môj make-up chválili a vydržal až do nedele večera! :-)
ženíchov oblek
OZETA Optima Kosice - Krásny oblek, košele, kravaty :-) Radosť nakupovať!
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Esox, OC Galéria Košice - Veliký výber nádherných šiat a ochotné predavačky, ktoré rady pomôžu :-)
svadobné šaty
Anelli - šitie svadobných a spoločenských šiat na mieru - Obrovské ĎAKUJEM patrí pani Irine, veľmi milá a príjemná žena, rýchle ušitie s mierami len cez internet, perfektná komunikácia, bezkonkurenčná cena! :-) Svadobné šaty mi sadli ako uliate aj napriek tehotenstvu a to najmä vďaka ochote pani Iriny, ktorá mi okamžite po oslovení s prosbou o pomoc, pretože som otehotnela, zabezpečila väčší klin pod živôtik (šnurovačku).. Maximálne odporúčam!!! :-)
Žiadne príspevky.