coverphoto
Neaktívny

lucciana_j

Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 16. feb 2013
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 19. 10. 2013
2459
od svadby
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
1 príspevok vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +7
Svadobný album
Lucka a Ďuri
19. 10. 2013 Tvrdošín | 11 fotiek
fotograf
Alena Čierniková Lihanová (Foto Alenka) - Alenka bola počas fotenia portrétov veľmi milá, dbala aj na naše pohodlie a fotky spravila krásne. Alenkina kolegyňa Maťka bola tiež milá a počas priebehu svadby sme jej fotenie vôbec nevnímali, pracovala nenápadne a pritom zachytila úplne všetko.
výzdoba
ikvetinarstvo (Silvia Bakošová, Dolný Kubín) - krásne výzdoba - kvetinová, ale aj balónová výzdoba. Pani Bakošová je veľmi milá kvetinárka. vypočula si moje predstavy a sama navrhla viacero spôsobov realizácie tak, aby sme sa vošli do rozpočtu, ktorý sme si stanovili. Môžem len odporúčať.
svadobné obrúčky
VIPgold - slovenský výrobca svadobných obrúčok - Ústretový prístup predávajúceho.
účes
Studio Vaness (Daniela Žáková) - Účes mi Danka spravila presne podľa mojich predstáv. Bola ochotná kvôli mne zavčasu vstávať, aby sme včas stihli moje neposlušné vlasy pekne natočiť a vyčesať.
make-up
Studio Vaness (Daniela Žáková) - Danka mi spravila jednoduché jemné líčenie presne tak, ako som si to želala.
ženíchov oblek
Jamel Námestovo
svadobné šaty
MIA SPOSA svadobný salón
torta
Mirka Regulyová z Niznej - Mirka upiekla tortu presne podľa našich predstáv, ktorá bola nielen krásna, ale aj veľmi chutná. Určite to nebola naša posledná objednávka u nej.
hostina
Hotel ARMAN *** (Nižná, Orava) - personál hotela zabezpečil všetko tak, ako sme sa dohodli. Postarali sa o bezproblémový priebeh hostiny a aj nám pripravili krásne vyzdobený mladomanželský apartmán.
kostol
kostol sv. Gála v Nižnej
starejší
starejšia - Marica bola perfektná, o nič som sa počas samotnej svadby nemusela starať, všetko zariadila, zorganizovala. My sme si len užívali našu svadbu.
Žiadne príspevky.