Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

lucciana_j Neaktívny

Svadba bola 19. októbra 2013 Nižná, okres Tvrdošín  • 

Starejší Starejšia - Marica bola perfektná, o nič som sa počas samotnej svadby nemusela starať, všetko zariadila, zorganizovala. My sme si len užívali našu svadbu.
Kostol Kostol sv. Gála v Nižnej
Hostina Hotel ARMAN *** (Nižná, Orava) - Personál hotela zabezpečil všetko tak, ako sme sa dohodli. Postarali sa o bezproblémový priebeh hostiny a aj nám pripravili krásne vyzdobený mladomanželský apartmán.
Torta Mirka Regulyová z Niznej - Mirka upiekla tortu presne podľa našich predstáv, ktorá bola nielen krásna, ale aj veľmi chutná. Určite to nebola naša posledná objednávka u nej.
Svadobné šaty MIA SPOSA svadobný salón
Ženíchov oblek Jamel Námestovo
Make-up Studio Vaness (Daniela Žáková) - Danka mi spravila jednoduché jemné líčenie presne tak, ako som si to želala.
Účes Studio Vaness (Daniela Žáková) - Účes mi Danka spravila presne podľa mojich predstáv. Bola ochotná kvôli mne zavčasu vstávať, aby sme včas stihli moje neposlušné vlasy pekne natočiť a vyčesať.
Svadobné obrúčky VIPgold - slovenský výrobca svadobných obrúčok - Ústretový prístup predávajúceho.
Výzdoba Ikvetinarstvo (Silvia Bakošová, Dolný Kubín) - Krásne výzdoba - kvetinová, ale aj balónová výzdoba. Pani Bakošová je veľmi milá kvetinárka. vypočula si moje predstavy a sama navrhla viacero spôsobov realizácie tak, aby sme sa vošli do rozpočtu, ktorý sme si stanovili. Môžem len odporúčať.
Fotograf Alena Čierniková Lihanová (Foto Alenka) - Alenka bola počas fotenia portrétov veľmi milá, dbala aj na naše pohodlie a fotky spravila krásne. Alenkina kolegyňa Maťka bola tiež milá a počas priebehu svadby sme jej fotenie vôbec nevnímali, pracovala nenápadne a pritom zachytila úplne všetko.
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lucciana_j
Ďuri
Registrácia: február 2013
Bydlisko: okres Bratislava
Príspevkov: 1
Inzerátov: 0
Priatelia: 5
Páčia sa mi tieto fotoblogy (2)