Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

lucia_x Neaktívny

Svadba bola 22. septembra 2012 Poprad, okres Poprad  • 

Kameraman Nordcam - Michal Maťašovský - Mladý chalan, ktorého poznám z event-manažmentového biznisu. Točí záznamy z firemných podujatí a potom ich kreatívnym spôsobom zostihá do rozumnej dĺžky. Jeho cena je bezkonkurenčná a výsledok úžasný! Naše svadobné video má dĺžku do 1 hodiny a je fantastické!!! Super spolupráca, ďakujeme, Miky!
Hudobná skupina Pohoda Live od Humenného asi z Lukačoviec - Ďalšia trefa do čierneho - ale samozrejme nie naslepo. Chlapcov sme zažili na svadbe Riškovej sesternice a hneď sme vedeli, že na ďalší rok budú u nás! Hoci sú z väčšej diaľky, na ich honoráre sa to až tak veľmi neodráža a radi jazdia aj sen do nášho regiónu. Cena rozhodne stála za úroveň a profesionalitu, akú majú a najmä za neskutočnú zábavu, ktorú držia po celú noc!
Starejší - SKôR SVADOBNí KOORDINáTORI - - po prvýkrát v tejto roli sa nám na naše želanie predstavili naši kamaráti Zdenka a Jaro - Ďakujme
Odobierka Folklórny súbor Jánošík zo Svitu - Pekné a hlavne nie dlhé. Ďakujeme aj za požičanie krojov, ktoré mali veľký úspech!
Kostol Kostol sv.Egidia Poprad - Najviac sa mi páčila tá útulná komorná atmosféra!
Hostina Hotel Lesná, Stará Lesná - Veľké ĎAKUJEME!!! Najmä za ochotu personálu, skvelé jedlo a doslova bezchybné služby!!! Super komunikácia s prevádzkarom p. Fričekom.
Poháre BESTGRAV, Martin - Nuž, drobné ťažkosti boli s omeškaním dodávky, keď vo firme uviedli nesprávnu poštovú adresu, ale zároveň chválim prístup obchodníka, ktorý nám okrem ospavedlnenia poskytol zľavu z ceny a ešte aj kredit na ďalší nákup.
Ubytovanie Hotel Lesná, Stará Lesná - Pekné izby na vysokej úrovni - niet čo dodať.
Svadobné auto Naša Alfa Romeo :-D
Torta Majka Straková, fajnetorty.sk - Krásna, presne podľa môjho nákresu a neuveriteľne chutná! Mňaaaaaaaam!
Koláče Dlukor - Cukráreň Hanka - Všetci si zákusky pochvaľovali, dokonca v hoteli nám tvrdili, že také dobré ešte nik nemal...
Darčeky Čokoládky z obchodíka na námestí na Ul. 1. Mája v Poprade - Sú z poľska, ale napriek tomu sú výborné - štítky sme si vyrábali sami (asi tak 5 hodín)
Svadobné šaty Bazár mojasvadba.sk
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Bazár mojasvadba.sk
Doplnky nevesty Bazár mojasvadba.sk
Ženíchov oblek Obchod Michael v Tesco Poprad
Ženíchove doplnky Bazár mojasvadba.sk
Topánky Nevesta - číňačik a ženích Sonja
Make-up Líčila som sa sama ;-) Kedže sa tomu venujem...
Bižutéria Bazár mojasvadba.sk
Účes Studio Exclusive Poprad - Mladá slečna kaderníčka presne nasledovala moje pokyny, takž eúčes bol presne podľamojej predstavy :-)
Svadobné obrúčky Awoz, Ivanka pri Dunaji - Veľkosti sme vyskúšali v zlatníctvach a potom presný typ, šírku a farbu sme si navolili cez mailovu objednavku - odporúčam! Ušetríte kopec peňazí!
Výzdoba HARLEKYN AGENCY - V Poprade najkrajšia výzdoba! Napr. na stoly a stoličky nepoužívajú lacnú organzu, ale luxusný satén a je to rozdiel! Hoci značnú časť výzdoby sme si robili sami, gro zabezpečila práve agentúra Harlekýn.
Kvety Veľkosklad Kvety Victor Poprad
Etikety na fľaše Tlaclacnejsie.sk - Rovnako sme si u nich dali tlačiť aj oznámenia a skutočne nás príjemne prekvapila cena :-)
Oznámenia Tlaclacnejsie.sk
Svadobná cesta Hotel Bojnický vínny dom - ich ponuka nazvaná romantický únik nás oslovila najviac - a veru stálo to za to!
Hudobná skupina Cimbalovka Popradčan - Hrali nám pred kostolom a boli úžasní ako vždy!
Hudobná skupina Mário Karas a Julka Žoldáková - im patrí poďakovanie za krásnu skladbu v kostole (klavír+spev) - P.S. Odporúčam slovenskú verziu Hallelujah od Rickyho Šarkoziho - text sa všetkým páčil
Fotograf Martin Krystýnek a Lubos Pitonak - Ďakujeme Maťovi a Ľubošovi za neskutočné množstvo krásnych záberov a aj za trpezlivosť pri fotení a následnom otravovaní, že "kedy už budú fotky hotové" :-D
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
lucia_x
Lucka
Registrácia: január 2012
Bydlisko: okres Poprad
Príspevkov: 6
Inzerátov: 0
Priatelia: 4
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)