coverphoto
Neaktívny

luciatom

Lucka  /  32 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 11. júl 2011
býva v meste Prešov
Info o svadbe
Svadba bola 18. 5. 2013
2641
dní po svadbe
Aktivita
11 príspevkov vo fotoblogoch
12 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (157)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +178
Svadobný album
Lucka a Ferko
18. 5. 2013 Prešov | 182 fotiek
hostina
Sála Víťaz - spokojnosť, krásny priestor, kimatizovaná miestnosť na koláče, všetko nové, moderné - Jedinou nevýhodou počas horúcich letných dní je, že v sále je príliš horúco. Klimatizácia celej sály zatiaľ nie je k dispozícii.
odobierka
Hermanovčan - folklórny súbor - skvelá spolupráca, veľmi pekný program čepčenia - Žienky z Hermanovčanu vytvorili svojim ľudovým pásmom na našej svadbe takú čarovnú atmosféru, že sa to slovami opísať ani nedá. To bolo treba zažiť! Hosťom sa blišťali oči :) Môj manžel si vraj poplakal, keď ma tam medzi nimi sledoval. Ak niektoré z Vás, ktoré tieto tradície uznávajú, a váhajú nad tým, tak neváhajte!!! Je to krásny "akt" ktorý Vašu svadbu spestrí!
oznámenia
Exprestlac, Bratislava - kvalita, rýchlosť, skvelá komunikácia - Na oznámenie sme si dali urobiť vlastný návrh, veľkým plus je kvalita papiera :) Vydrží dlho - predlho :)
etikety na fľaše
depingo - Síce nám trvalo trochu dlhšie, kým sme prišli na to, ako čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie lepiť etikety na fľaše, no výsledok bol krásny :) Ozaj odporúčam, ak chcete byť trochu "iná" ako ostatní :)
kvety
Kvetinárstvo Klára - kytica vydržala byť dva týždne čerstvá:) pierko svoju púť ukončilo oveľa skôr :) ale základ bol, že sme ladili :) Z tohto kvetinárstva sme mali aj gerbery na svadobné stoly, boli krásne, veľké, čerstvé, oživili celý priestor :) a dlho vydržali :)
výzdoba
Nevesta :) pomocníčky družičky a pomocníci družbovia
svadobné obrúčky
Zlatnictvo MM Prešov - veľká spokojnosť, obrúčky sú krásne, podľa našich predstáv
účes
kamarátka Zuzka
bižutéria
Sashe. sk - ketlin - skvelá baba so šikovnými rúčkami :) Odporúčam!!!
make-up
kamarátka Janka
topánky
John Garfield, Klartex Bardejov
ženíchov oblek
Jantex - pánska móda
doplnky nevesty
Sashe. sk - ketlin, Hermanovčan, Exclusive, - Kroj - Hermanovčan, Závoj - svadobný salón Exklusiv, Náušnice a náramok - ketlin - sashe. sk
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Garde Moda Prešov, pohodlné, ľahké, krásne šaty
svadobné šaty
Svadobny salon Exclusive Lucenec - príjemná komunikácia, ochotná a milá obsluha, spokojnosť! - Šaty som si v salóne dala ušiť podľa môjho výberu, na základe vytlačeného obrázka :) Šaty mi sadli ako uliate, nebolo treba na nich nič meniť, upravovať... Užila som si v nich svoj deň. Šaty sú veľmi pohodlné. Sú moje a v prípade Vášho záujmu sa budú dať požičať, prípadne predať :)
víno
Pivnica Orechová - z Orechovej sme mali víno aj na svadobnej hostine, a takisto sme dávali aj k výslužkám víno s našou vlastnou etiketou. Skvelé vínko!!!
koláče
p. Závacká - Ruská Nová Ves - veľmi chutné, skvelo vyzerajúce koláčiky, všetkým veľmi chutili!
torta
Mária Stašková - Ľubotice - Tak krásnu a tak chutnú tortu sme ešte nevideli, ani nejedli :) Pani Mária má zlaté ručičky a jej torty idú "na dračku". ODPORÚČAM!!!!
hostina
Armstrong´s restaurant - Jozef Ondria - Jedlo bolo skvelé, krásne pripravené na tanieri. Hostia si veľmi chválili.
kostol
Kostol svätého Bartolomeja vo Fričovciach / starý kostolík/ Krásny, s tajomnou atmosférou - K tomuto kostolíku sa viažu spomienky na moje detstvo a preto som si pre sobáš vybrala práve tento kostolík. Jeho atmosféra spríjemnila našu svadobnú omšu a som nesmierne šťastná, že sme si svoje "ÁNO" povedali práve tam!
hudobná skupina
Cimbalovka Popradčan - Muzikanti hrali všetko :) a hrali perfektne! Ľudovky, rusnácke piesne, moderné piesne. My sme si vybrali od nich balík s DJom. DJ bol jedným z nich! Hral na želanie, vytvoril na parkete super tanečnú atmosféru a skvelú zábavu, rovnako ako aj jeho kolegovia. Čo sa mi na cimbalovke Popradčan páčilo najviac? Ich schopnosť aj zručnosť zároveň, zahrať moderné piesne ako Báječná ženská, Love me tender, Lady karneval a mnoho iných, na cimbale, husliach, kontrabase, akordeóne. Pri počúvaní ich hudby budete mať zaručene zimomriavky na tele :) A keď do toho môžete zatancovať, tak ako my.... je to úplne najlepšie.
kameraman
Lukáš Kazík (www.lkstudio.sk) platí to isté, čo pri fotografovi :) Odporúčam!!! - Od LKstudia sme mali aj OSVETLENIE a poviem Vám, to bola jedna z vecí, ktorú si všetci pochvaľovali. Osvetlenie dodalo našej svadbe inú, miestami až intímnu atmosféru. Keďže sme mali svadbu v síce peknej, novej sále, vďaka osvetleniu od LKstudia bola ešte krajšou. Osvetlenie menilo počas celej noci farbu, na parkete sa striedali bublinky s dymom z parostroja a rôznymi svetelnými efektami!!! To bolo super!!!! Odporúčam!
fotograf
Lukáš Kazík (www.lkstudio.sk) - chalani boli super! Boli ochotní, milí, fotili aj točili všetko, čo sme chceli. Odporúčam! - - Dokonca aj svadobní hostia boli spokojní s prácou, ktorú odvádzali. Chlapci častokrát fotia tak, že o tom ani neviete a to je super, lebo potom, po svadbe zistíte, o čom všetkom ste ani nevedeli :) Ich nápady či už na fotenie, alebo točenie sú skvelé. Komunikácia s nimi tiež na jedničku. Priateľskosť, ochota, úsmev na tvári, profesionalita - aj to je LKstudio.
Žiadne príspevky.