coverphoto
Neaktívny

madeleine

Sofia Du Barry
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 11. máj 2005
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 7. 7. 2018
764
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
2 343 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
Bratislava
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +37
Svadobný album
Zu a Ju
7. 7. 2018 | 41 fotiek
oznámenia
Domáca výroba :) - Dnes stačí máličko odvahy, inšpirácia z webu a dobrý nápad a máte to svoje a naozaj za pár korún. Investujte tam, kde to ostane. Všetko ostatné pominie.
kvety
trhovisko Miletičova :) - Po predošlých skúsenostiach som proste šla a nechala si spraviť na mieste "nejakú kyticu". Tú som si doma previazala pri česaní ako som chcela mať. :)
účes
Mária Illová * AT HOME SERVICE * líčenie a účesy - Platí hore uvedené, účes sme vymýšľali na mieste za asistencie dvoch detí a dopadlo to na výbornú! Pri preväzovaní kytice mi uchmatla kvetky a doplnila nimi krásne účes, takže čistá improvizácia a na jednotku s hviezdičkou!
svadobné obrúčky
Awoz, Ivanka pri Dunaji - Šli sme na doporučenie a sme veľmi spokojní, presne podľa našej predstavy, trpezlivá pani a veľmi ochotná dookola nás nechať sa rozhodovať (spájali sme nakoniec niekoľko dekórov).
make-up
Mária Illová * AT HOME SERVICE * líčenie a účesy - Veľká spokojnosť. Mám dve deti, skúšku sme preskočili, prišla k nám domov, milá, usmievavá prispôsobivá, na všetko pripravená, tak trochu poradca, tak trochu terapeut, tak trochu bútľavá vŕba, vynikajúca vižážistka, ktorá vzala moje slová vážne a líčenie spravila jemné a prirodzené (bežne sa nelíčim). Absolútna spokojnosť!
ženíchov oblek
Obleky Michael, BA - Lamač Tesco - Nemôžeme síce odporučiť odborné odporúčanie, pretože sme počas skúšky ešte zachraňovali ďalší pár pri zlom výbere oblekov a pani predavačkou to ani nehlo, ale oblek je super, krásne na mieru upravený a s tou farbou, ktorú sme inde nenašli.
svadobné šaty
Alex :) - Pár dní pred svadbou som sa stretla s Alex a videla šaty, ktoré vyzerali ako tie, čo som dlho hľadala. Hneď mi ich dala skúsiť a tri dni pred svadbou sme zháňali pasujúcu košeľu a doplnky. Šaty pre mňa nemali konkurenciu a bola som nimi nadšená. Ďakujem!!!
výslužka
Cukrárenská výroba Ervin - Nádherné výslužkové krabice sú luxusnou bodkou za Vašou svadbou.
koláče
Cukrárenská výroba Ervin - Fantázia na jazyku, ja milujem citrusové svieže krémové zákusky a tie ich si snáď budem chodiť objednávať ešte niekoľko rokov. Všetci boli nadšení poctivosťou, obrovskými porciami a naozaj chutnými zákuskami. Nádherné výslužkové krabice sú luxusnou bodkou za Vašou svadbou.
torta
Domčine laskonky - Fantastická, hneď prvý odporučený kontakt, krásna prehľadná webstránka s možnosťou si vypočítať vlastnú cenu, férové doporučenia a milý kontakt s Dominikou. Tortu nám doviezla až keď sme ju potrebovali sama až do reštaurácie. Mali sme vegánsko, bezlepkovo, úplne-že-najviac-čokoládovú tortu s jednoduchým zdobením. Obrovská spokojnosť, veľmi dobrá!
svadobné auto
Najsamlepší známi Miška a Maťo - Domáci miláčikovia, Cadillac a Škoda 110r urobili môjmu manželovi ako prekvapenie v svadobný deň obrovskú radosť, na oboch sa ešte určite povozí, každopádne, prelustrujte si svojich známych, môžu Vás prekvapiť, čo V8m všetko vedia a s radosťou požičajú alebo pomôžu zabezpečiť!
hostina
Reštaurácia Rančík - Nádherný priestor pod stromami k priestorom, ktorý si vyžaduje minimum dekorácií, pretože sám vynikne. Obrovské detské ihrisko je priam stvorené pre svadby plné detí. Jedlo bolo veľmi fajn, všetkého viac než dosť. Alkohol sme brali priamo od nich (povolia iba víno od rodinného vinára), rovnako to majú nastavené so zákuskami a tortami, tie sme mali z "rodiny" po konexiách. Celkovo sme boli veľmi spokojní, pokrivkával personál, preto odporúčam zabezpečiť si "predvoj", ktorý tam vbehne pred Vami a zburcuje ich, že naozaj idete, aby Ste potom nečakali na privítanie a jedlo do aleluja a rovnako napríklad dopĺlňanie zákuskov sme si nakoniec robili sami, lebo personál "nestíhal".
civilný obrad
Sad Janka Krala - Nádherné miesto na obrad, poslankyňa i pracovníčka boli veľmi milé, príjemné, doplnili náladu vhodným vstupom a obrad pôsobil veľmi sponntánne napriek všetkým oficialitám.
fotograf
Ján Čechovský - fotograf - Pre mňa top osobný fotograf. Zaujíma sa o ľudí a život, ktorý z fotiek srší. Svadobná fotografia je do istej miery rutina, no sila emócií z jeho fotografií doslova vystupuje.
Žiadne príspevky.