Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

maggie6 Neaktívny

Svadba bola 9. júna 2018 Tenerife, Španielsko  • 

  • Svadba bolo dokonalá napriek niektorým chybičkám krásy. Počasie nám nevyšlo, ale vlastne tak to bolo perfektné lebo bolo pod mrakom a miestami popŕchalo, ale nakoniec sa ukázalo, že to bolo oveľa lepšie ako keby bola horúčava. Zima nebola nikomu a dážď si väčšina ani nevšimla (a to sme mali svadbu pod holým nebom).
    Mali sme civilný sobáš, v piatok na matrike sme len podpísali papiere, ani sme si nevymienali prstene, to bolo len taka povinna formalita. Ta naozajstná svadba bola v sobotu, intímny obrad so stovkou najbližších priteľov a rodinou. Uvádzal ho priateľov kamarát, naše družičky a družbovia mali príhovory a najväčším prekvapením bolo, že naši súrodenci si pripravili príhovor o ktorom sme nič nevedeli, každý v jazyku toho druhého (ani jeden ich neovláda) a ja som aspoň polovicu obradu od dojatia preplakala.
    No a potom už len chutné jedlo (z ktorého som skoro nič nezjedla), krásna výzdoba, fantastická zábava - fotostena s rekvizitami bola najväčším lákadlom, a hlavne hostia, ktorí prišli rozhodnutí sa dokonale zabaviť a v žiadnom prípade nesklamali. Nezabránila im v tom ani rečová bariéra ani rozdiely v kultúre.
    Náš prvý oficiálny tanec sme si nechali až po koncerte, keď už bola väčšina hostí "veselšia" a tak si nikto nevšimol nejakú tú malú chybičku v choreografii :-D.
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
maggie6
Magda Ale - 35 r.
Registrácia: jún 2017
Príspevkov: 123
Inzerátov: 0
Priatelia: 15
6 7 0 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (2)