Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

majkakmetka Aktívny

Svadba bola 21. júla 2018 Klenovec, okres Poltár  • 

 • 21.Júl tak dlho som na neho čakala, tak veľmi som predtým stresovala a v ten deň v to ráno vstanem a všetko zo mňa opadlo a ja som sa na ľudí okolo mňa usmievala. Mali sme dve kozmetičky a dve kaderníčky. Bývame v štvorbytovke ( jeden byt mam ja druhý sestra, tretí dalsia sestra a jeden mame volný)
  A tak ma napadla myslienka aby sme si nebehali popod nohy že sa v každom byte bude niečo iné diať a bolo to teda super rozhodnutie. Kým sa moje družičky a kamarátky chystali a poviem vám bolo nás asi 15 ja som si behala po bytoch a užívala si tie prípravy. Najkrajším okamihom bolo ked moj priatel poslal po kamaratke list nevedela som čo v nom je..Otvorila som ho a všetky dievčatá plus kameraman sa okolo mna zbehli a ja som čítala všetky sme plakalii nič krajšie a dojemnejšie spraviť nemohol. Preto si ho vážim lebo maličkostiam venuje velku pozornosť.Pred treťou prišla mamka obliekla ma do šiat a išli sme do kostolíka.
  S priateľom sme sa chceli vidieť len v kostole ako kráčam uličkou a on stojí pred oltárom (taká naša amerika) Bolo to krááásne chytila som mu ruku a on sa celý chvel a bola som to ja ktorá ho prvý krát ukľudňovala :-) mali sme nadhernu omšu ktorá bola o nás a našich rodinách všetci chválili pána kaplána čo nas velmi tešilo. Po všetkýých gratulaciach sme išli na hostinu Penzion na Ráztočnom tam bolo to krásne miesto v srdci prírody. Nikto len MY a ľudia na ktorých nám záleží. Hned od príchodu sme dostavali skvelé ohlasy. Ako je zvykom rozbili sme tanier a vypili za jeden. Manžel nepije tak sme si to všetci vychutnali :-D Po večeri sme si dali trištvrte hodinku pauzičku. Všetci vyšli von posadali si na slamené baly, fotili sa, pili drinky bolo to super sa na nich dívať ako si to všetci uživajú. Veľké ďakujem patrí mojim sestrám jedna kvetinarka🌼 (kvetinárstvo Oreško) ktorá dodala celému priestoru čaro a druhá fotografka (Photo by Suzi) išla na plné obrátky 📷
  Pred ôsmou sme to rozbalili Manželským tancom ktorý sme asi 4 krát nacvičili ale na prekvapenie dopadol dobre a lepšie to šlo dokonca mojmu manželovi :-D
  Síce som sa nezastavila ale uživala som si tvare ludi,všetky tie pocity,dojmy.
  Všetci chválili a bavili sa. Mne tak ani na sekundu nesklesol úsmev z tvárí. O druhej DJ zahlásil že na takejto svadbe ešte nebol boli sme dosť mladá skupina a aj starší sa naladili na naše tempo a fičali sme do 6 rána kým DJ nepustil zvučku večerníčka, tak teda sme sa pobrali do hotela a snívali krásny sen dalej.
  Nádherný deň, najlepší ľudia, milujúci manžel, dokonalá svadba❤️ Bola som naozaj štastná a a šťastný bol aj on vkuse sme si vraveli Mica vidiš to ľudia to oslavujú snami oni sa tešia, bavia lebo máme svadbu chceli sme aby sa ten den nikdy neskončil..
Majka a Oliver - 21. júla 2018 - Klenovec, okres Poltár - 79 fotiek
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
majkakmetka
Majka Kmeťová Oliver Tokaj
Registrácia: marec 2015
Bydlisko: okres Poltár
Príspevkov: 5
Inzerátov: 0
Priatelia: 6
4 0 1 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)