coverphoto
Neaktívny

matynuska

Emília  /  37 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 17. mar 2010
Info o svadbe
Svadba bola 27. 9. 2014
3531
dní po svadbe
Aktivita
16 príspevkov vo fotoblogoch
13 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (9)
Kolekcie
  • nechtiky
  • výzdoba inšpirácie
  • žeby make-up?
  • žeby vlasy? uvidíme ;)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +1
Svadobný album
Emília a Martin
27. 9. 2014 Senec | 5 fotiek
torta
Ing. Gabriela Čajkovičová, Šenkvice
Maximálna spokojnosť!
make-up
Líčenie, makeup, vizáž
Vysoko nad moje očakávania. Jednoznačne odporúčam!
koláče
Ing. Gabriela Čajkovičová, Šenkvice
Veľmi dobré koláčiky, čerstvé a úplne bez chyby. Aj s tortou nám ich priviezli priamo do Kamily, o nič navyše sme sa nemuseli starať. Bolo to super! V pondelok ráno sme prišli pre koláčiky do práce a tie boli čerstvo napečené, voňavé a žiadne obschnuté! Vrelo odporúčam
víno
Víno Jurčovič, Viničné
Jednoznačne odporúčam ;)
Bolo tam krásne, vo všetkom čo nám na očiach videli nám vyšli v ústrety. Jedlo bolo skvelé, koordinátor splnil v sekunde každú moju čo i len myšlienočku a zostal s nami až do rána. Na všetko dával pozor. Obsluha bola tiež výborná a ráno nám všetko zabalili a pripravili. Klobúk dole pred celým tímom Kamily!!!
kostol
Kostol sv. Vincenta
Nádherný priestor, skvelý kaplán Braňo, ktorý viedol asi nejlepšiu kázeň, akú som na svadbe počula. No viac sme si priať nemohli... telto časti som sa veľmi bála, lebo manžel nie je pokrstený, ale bola som veľmi milo prekvapená... Opäť raz sapotvrdilo...všetko je o ľudoch...
kameraman
PASOSTUDIO
Super chalani, ani som ich nevnímala, že sú tam. A vždy keď sa niečo dialo, boli n anajlepšom možnom mieste. Perfektne sa tolerovali aj s fotografom, nezavadzali si navzajom. Velmi sa teším na svadobné video :)
hudobná skupina
Robo Patejdl Band
Opäť raz niečo neopísateľné... Takú atmosféru ako vytvorili títo chlapani, to som ešte nevidela. mali hrať od 21:00 do 2:30 a nakoniec sa nám trošku pokazil notebook, tak začali hneď po 20:00 a hrali do 4:30 a ešte sa s nami zabávali do 6:30 ráno. Boli skvelí a celkom určite si neviem predstaviť lepšiu kapelu na našu svadbu. Kažbú pesničku poznali takmer všetci hostia a už ani nehovoriac o ich hodobných výkonoch. Boli..ako ja hovorím ...famózny! :)
Žiadne príspevky.