coverphoto
Neaktívny

wevka

Veronika  /  30 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 7. aug 2013
býva v meste Nitra
Info o svadbe
Svadba bola 26. 7. 2014
2209
dní po svadbe
Aktivita
193 príspevkov vo fotoblogoch
13 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (21)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +173
Svadobný album
♥Veronika a Maťo♥
26. 7. 2014 Nitra | 177 fotiek
svadobná cesta
CK Turancar - Nádherný Paríž :-)
oznámenia
Me, myself & I :-) - Handmade by nevesta Veronika :-) Boli pozitívne ohlasy, čo ma veľmi teší :-) Hlavne na básničku, ktorú som vymyslela :-D K svadobnému oznámeniu ladilo aj svadobné menu a aj menovky.
etikety na fľaše
depingo
výzdoba
Guty - Výsledok bol krajší ako moje najtajnejšie očakávania....keď som zbadala výsledok, až sa mi zatajil dych.....náderná, precízna práca...všetko tak ako som chcela a aj niečo navyše....odporúčam všetkými desiatimi!!!!!
svadobné obrúčky
KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Nevedeli sme sa vynadívať na tú krásu.....úžasný výber a sme veľmi spokojní. Obrúčky nám upravili podľa našich prianí a predstáv :-) Taktiež musíme pochváliť úžasné priestory a skvelý, profesionálny prístup.
účes
Laura Studio Zlaté Moravce - Skvelá práca....Simonka spravila krásnu prácu....bola som veľmi spokojná, s mojimi dlhými vlasmi spravila zázraky :-) aj hostia veľmi pochvaľovali :-)
make-up
Laura Studio Zlaté Moravce - Make-up bol presne podľa mojich predstáv, úplne môj štýl.....Lucka ma nalíčila presne tak, ako som chcela a nevedela som sa na seba vynadívať :-) Bol to úžasný pocit :-)
topánky
Deichmann - Ženíchove topánky.
ženíchove doplnky
Michell Fashion, AMJ košile, Babe - Svadobná vesta bola kupovaná v Michell Fashion. Kravata a svadobná košeľa boli kupované v AMJ košile. Fialová kravata a fialová košeľa po polnoci boli kupované v AMJ košile. Manžetové gombíky spravila moja kamarátka Babe, na základe môjho návrhu - sú úžasné :-)
ženíchov oblek
Michell Fashion - Krásny, atracitovo modrý oblek sadol môjmu manželovi ako uliaty :-)
topánky
Aliexpress, MS Bazár, číňan - Z aliexpresu boli krásne biele topánočky so srdiečkovým podpätkom, ktoré boli použité na fotenie. Biele balerínky, ktoré boli hlavnou obuvou nevesty boli kupované tu v bazáriku. Čierne balerínky k popolnočným šatám boli kupované u číňana v Leviciach
doplnky nevesty
DORA, Pinky Club - Doplnky k popolnočným šatám. DORA - fialový náramok, Pinky Club - pierkové, fialové nášnice, Swarovski - malé, fialové náušničky
popolnočné šaty, spoločenské šaty
LK Weddings Zlaté Moravce - Krásne, purpurové šaty značky LUXOAR, s bohato vykladaným korzetom a s pierkovou potlačou na sukni, zožali tiež veľký úspech. Boli ľahučké, krásne a hlavne na šnurovačku :-)
doplnky nevesty
LK Weddings Zlaté Moravce - Nádherný katedrálny závoj, úžasná bižutéria, spodnica a bolerko. Závoj bol krásny, bol vyšívaný striebornou niťou, čím sa pekne hodil k svadobným šatám. Bižutériou som očarená doteraz a určite ju ešte mnohokrát využijem :-)
svadobné šaty
LK Weddings Zlaté Moravce - Lepšie som si ani nemohla vybrať!!! Výber šiat bol úchvatný, personál so skvelým prístupom a hlavne, služby all inclusive :-) Šaty boli nádherné, nové a voňavučké :-) Cítila som sa v nich ako princezná, manžel sa nemohol na mňa vynadívať a veľmi ich chválili aj svadobní hostia :-) Veľká spokojnosť!! :-)
darčeky
Me, myself & I :-) - Handmade by nevesta Veronika :-) Zároveň išlo aj o menovky a pomohli mi aj moji svokrovci. Išlo o malé medíky (ktoré dodali svokrovci), na ktorých bolo nalepené poďakovanie našim svadobčanom a bielou stužkou pripevnená menovka, ktorá ladila so svadobným menu a čiastočne aj so svadobným oznámením.
víno
Ženíchov krstný otec - Biele víno - Pesecká leánka.
víno
Pán ženích - Červené víno - André. Vlastnoručná výroba ženícha.
koláče
Pani Anka Krupová z Vrábel - Zákusky boli ako vymaľované a chutili úžasne :-)
torta
Pani Zuzka Vojteková z Vrábel - Nádherná práca a úžasná chuť :-) Tortičku spravila presne podľa našich predstáv, či sa to týkalo chuti alebo dizajnu tortičky. Veľmi odporúčam :-)
svadobné auto
BMW 530 XD - Šoféra nám robil majiteľ tohto krásneho auta a manželov kamarát Matúš.
ubytovanie
Hotel ViOn Zlaté Moravce
poháre
Diamante. Hand Crafted Glassware - Model Silhouette, with Swarovski elements, font: odstemplik. Výborná komunikácia, expresné dodanie, pekný gravír a krásne poháre :-) veľká spokojnosť, máme krásnu pamiatku :-)
hostina
Hotel ViOn Zlaté Moravce - Skvelé menu, skvelý prístup, krásne priestory. Boli sme veľmi spokojní s prístupom a profesionalitou pani Mlynkovej. Všetko prebehlo bez problémov a bola k dispozícii počas celej hostiny.
kostol
Kostol Preblahoslavenej Panny Márie vo Vrábloch - Mali sme pátra Róberta....spravil nám nádherný obrad
odobierka
Mirko Vargic
starejší
Mirko Vargic - Manželov kamarát, folklorista a zároveň aj hosť na našej svadbe. Nemal vyslovene rolu starejšieho, toho sme nechceli, ale zhostil sa dôležitých úloh ako bola odobierka, krásny príhovor na svadobnej hostine, zorganizoval ľudí na fotenie, spravil nám svadobného milionára a čepčenie.
dj
Feri Kabát - Nemohli sme si lepšie vybrať...Feri je pán zábavy a ľudí dokáže presvedčiť takmer k hocičomu :-D toľko energie a entuziazmu nemá asi nikto :-) všetci sa zabavili, zahral pre každého a hlavne nám našu svadbu aj "zrockovel", čo bolo skvelé, keďže s manželom také môžeme :-D
kameraman
Feri Kabát - Kamerovala nás Sisa. Bola s nami nie len počas nášho svadobného dňa, ale spolu s Ferim boli s nami aj na piatkovom fotení. S obomi sa spolupracovalo úžasne. Na piatkovom fotení tiež prispievali k uvoľnenej atmosfére, boli zábavní a kreatívni. Aj vďaka nim, sme si fotenie/kamerovanie skvele užili a Feri so svojou "ufo kamerou" spravil divy, vďaka čomu je naše video i zostrih nezabudnuteľné. Sisa zachytila detaily pri fotení, prípravách, odobierke, obrade, nádherne vystihla detaily výzdoby a tiež celej hostiny. Taktiež Feriho a jeho tím vrelo odporúčame!! :-)
fotograf
Tomáš Kováčik - Hostina. Náš veľmi dobrý kamarát, ktorý bol zároveň aj hosťom na našej svadobnej hostine. Krásne zachytil okamihy našej hostiny, od detailov výzdoby, cez prvý svadobný tanec, krájanie torty, skvelej zábavy a čepčenia. Bol s nami až do rána :-)
fotograf
Fotograf Ľuboš Bórik - Prípravy, detaily, portréty a obrad. Skvelý, vtipný, zábavný človek .... jednoducho naša krvná skupina :-D Fotenie bolo uvoľnené, prirodzené, pohodové, zábavné a hlavne kreatívne :-) Nafotil nám originálne a krásne fotky plné nápadov :-) Hneď by sme toto fotenie zopakovali :-) Vrelo odporúčam všetkými desiatimi :-)
Žiadne príspevky.