coverphoto
Neaktívny

melodianka

Diana
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 24. máj 2015
Info o svadbe
Svadba bola 13. 10. 2018
664
dní po svadbe
Aktivita
10 príspevkov vo fotoblogoch
12 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +110
Svadobný album
Diana a Dávid
13. 10. 2018 Prievidza | 114 fotiek
kameraman
Lukáš Kolenič - Pán svojho remesla! Pán strihu, pán zvuku, pán energie! Ha, a ešte po svadbe aj kamarát!
ženíchov oblek
Blažek - Petrolejový oblek a môj hnedooký manžel. ách, už nech ho má na seba znova :)
kvety
Sesternica Renátka: Nataré kreatívne výzdoby/kreatívny ateliér
make-up
Stanislava Hudcovská - Vlasy aj make up :) Stanka je super zlatá! A keď myslím, super tak myslím fakt super! Ona ma nielen nalíčila a učesela ale aj rozosmiala, ukľudnila, vypočula a naštartovala! :)
svadobné šaty
Svadobný salón Naive - Tie šaty boli ušité pre mňa. Nikdy som ich na žiadnej nevestičke nevidela. Keď som na ne ukázala prstom v salóne pani predávačka mi povedala: ách, tieto šaty, tie si už mnoho neviest skúšalo, ale nikomu nesedia. Nedala som sa odradiť ....a sadli, dokonalo,duševne. Už viem aký je to pocit, keď Popoluška jediná obula črievičku.
hudobná skupina
Ľudová hudba Jána Stupku - Páni muzikanti priniesli do našej sály veľa radosti a vyčarovali neopísateľnú atmosféru. Starým rodičom až slzička vyšla, keď započuli cimbal. Ale musím sa pochváliť, že na svadbe sme to mali veľmi dobre vyvážene. Zo začiatku DJ, potom môj manžel s kapelou ako obrovské prekvapenie pre mňa, spolu s jeho ocinom si pripravili úžasný program, a potom prišla cimbalovka, po polnoci opäť Dj. Toto riešenie nás vyšlo aj finančne lepšie ako kapela na celú noc.
starejší
pán Ondruška - Najlepšia voľba. Inteligentný humor, prirodzený prejav, srdečné srdce, láskavý človek, veľká podpora a istota, že Váš svadobný deň bude skvelý.
fotograf
Peter Mečiar - Peter je skvelý! Sám seba prezentuje ako reportážneho fotografa a ja môžem potvrdiť, že je tomu naozaj tak. Dokumentuje priebeh nenásilným spôsobom a mne je tento druh fotenia veľmi sympatický. Žiadné také, ,,haló teraz na mňa". Prirodzenosť.
svadobné auto
Ocinov veterán - Ako dcéra veteranistu mám zabsolvovaných zopár zrazov, kde sem tam padla ponuka od starých pánov s nádhernými historickými veteránmi, že keď sa raz budem vydávať mám sa ozvať. Premýšľala som, však jasné, že človek vymýšľala a vymýšľala a to čo má doma na dvore v garáži, sa mu nezdá dostatočne dobré, nuž iná som nebola ani ja. Ocko nám počas letných horúčav spolu so snúbencom často požičiaval ,,na špacírku" nášho veterána, chodili sme na zmrzlinu. Môj Dávid si naše auto zamiloval a úplne ho prepadla myšlienka, že on si svoju ženu bude na svadbe viesť sám.
torta
Torty od Lorny - Pod týmto menom ideš na istotu! Myslím, že vravím za všetkých spokojných zákazníkov, že práca Torty od Lorny patrí medzi tie najlepšie na Slovensku. Ja za seba pozitívne hodnotím priateľskú komunikáciu a kreativitu. Tortička do detailov ladila s mojou svadobnou výzdobou. Odporúčam všetkými desiatimi prstami, ktoré sme si museli pooblizovať, ako nám torta chutila :)
hostina
Meridiana Bojnice - Nájsť pekný priestor je v našom kraji fuška, nájsť priestor s vynikajúcim jedlom a obsluhou, je už naozaj požiadavka, ktorá sa ťažko spĺňa ale my sme dôkazom toho, že toto všetko sa naozaj dá. Po každej stránke sme boli veľmi spokojní, dokonca aj najväčší kritik ako moja mamina uznala profesionalitu Meridiany. Ešte aj ten názov... :) Meridiana a marry Diana. Šťastná kombinácia. Celé dobre.
výzdoba
Sesternica Renátka: Nataré kreatívne výzdoby/kreatívny ateliér - Moja vzácna Renátka a jej majstrovské umenie. Už tak klasicky môžem zhodnotiť, že každá jej výzdoba je výnimočná, do svojej práce vkladá dušu. Do mojej výzdoby vložila Renátka nielen celú dušu, ale aj srdce a telo, ktoré fungovalo od skorého rána a bavilo sa do nočných hodín. Pri každom detaile myslela na mňa a na moju predstavu, pričom dokázala tu moju spojiť spolu s tou jej kreatívnou túžbou vyhrať sa na mojej svadbe :) Zhodnotím to takto: padla nám sánka! Výzdoba bola tak dominantným prvkom na svadbe, že sa o nej dodnes rozpráva...a dlho sa bude :) Tým som si istá.
doprava,
Retro bus - Nebyť môjho ocka, tak môj šialený nápad objednať na svadbu retro bus a dopriať našim svadobným hosťom zážitok nikto nepodporí :) Uff, ale som bola tvrdohlavá a nedala sa odradiť komplikovaným hľadaním retro busu po Slovensku. Pri každej vete: to mali ešte donedávna naši futbalisti, ale už to dali do šrotu ma srdce bolelo. Ako mohli zmiznúť z povrchu zemského tak krásne dopravné prostriedky? Moje pátranie podporil aj ženích a spoločne sme našli pána Kukučku, ktorého sme sa rozhodli navštíviť. Hneď som vedela, že je to naša partia: Poďte odveziem Vás! V retre buse sme krúžili Nitrou a zvonili na každého pocestného. Nakoniec vysvitlo, že sa ujo pozná s mojím ocinom a už bola ruka v rukáve.Retro bus bola tá najlepšia a najvtipnejšia voľba! Cesta bola pre nás veľkým zážitkom. Z retro busu sme nakoniec urobili retro party bus a z 45 minútovej cesty bola jedna veľká zábava. Nevestičky nenechajte sa odradiť ľuďmi, ktorí vravia, že naše nápady sú prehnané :) Svadba je raz za život!
Žiadne príspevky.