coverphoto
Neaktívny

melodianka

Diana
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 24. máj 2015
Info o svadbe
Svadba bola 13. 10. 2018
2108
dní po svadbe
Aktivita
10 príspevkov vo fotoblogoch
12 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +110
Svadobný album
Diana a Dávid
13. 10. 2018 Prievidza | 114 fotiek
kameraman
Lukáš Kolenič
Pán svojho remesla! Pán strihu, pán zvuku, pán energie! Ha, a ešte po svadbe aj kamarát!
ženíchov oblek
Blažek
Petrolejový oblek a môj hnedooký manžel. ách, už nech ho má na seba znova :)
kvety
Sesternica Renátka: Nataré kreatívne výzdoby/kreatívny ateliér
odporúča
make-up
Stanislava Hudcovská
Vlasy aj make up :) Stanka je super zlatá! A keď myslím, super tak myslím fakt super! Ona ma nielen nalíčila a učesela ale aj rozosmiala, ukľudnila, vypočula a naštartovala! :)
svadobné šaty
Svadobný salón Naive
Tie šaty boli ušité pre mňa. Nikdy som ich na žiadnej nevestičke nevidela. Keď som na ne ukázala prstom v salóne pani predávačka mi povedala: ách, tieto šaty, tie si už mnoho neviest skúšalo, ale nikomu nesedia. Nedala som sa odradiť ....a sadli, dokonalo,duševne. Už viem aký je to pocit, keď Popoluška jediná obula črievičku.
hudobná skupina
Ľudová hudba Jána Stupku
Páni muzikanti priniesli do našej sály veľa radosti a vyčarovali neopísateľnú atmosféru. Starým rodičom až slzička vyšla, keď započuli cimbal. Ale musím sa pochváliť, že na svadbe sme to mali veľmi dobre vyvážene. Zo začiatku DJ, potom môj manžel s kapelou ako obrovské prekvapenie pre mňa, spolu s jeho ocinom si pripravili úžasný program, a potom prišla cimbalovka, po polnoci opäť Dj. Toto riešenie nás vyšlo aj finančne lepšie ako kapela na celú noc.
starejší
pán Ondruška
Najlepšia voľba. Inteligentný humor, prirodzený prejav, srdečné srdce, láskavý človek, veľká podpora a istota, že Váš svadobný deň bude skvelý.
fotograf
Peter Mečiar
Peter je skvelý! Sám seba prezentuje ako reportážneho fotografa a ja môžem potvrdiť, že je tomu naozaj tak. Dokumentuje priebeh nenásilným spôsobom a mne je tento druh fotenia veľmi sympatický. Žiadné také, ,,haló teraz na mňa". Prirodzenosť.
Žiadne príspevky.