coverphoto
Neaktívny

monetta

P  /  34 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 6. feb 2018
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 2. 6. 2018
2203
dní po svadbe
Aktivita
15 príspevkov vo fotoblogoch
396 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
topánky
Svadobný salón Wedding Elegance
Topánky boli ďalší oriešok. Odmietala som vysoké opätky a kadečo na oko pekné ale nepraktické a nepohodlné. Topánky som si kúpila v tomto salóne a bolo to dobré rozhodnutie. Nevedela som o nich celý čas, pohodlné a pritom s opätkom. Ďakujem
svadobné šaty
Svadobný salón Wedding Elegance
So svadobnými šatami to bol zložitý proces. Bola som rozhodnutá šaty kupovať, alebo si dať ušiť. Po salónoch som viac menej chodila skúšať len rôzne štýly, aby som vedela čo by mi sedelo. Vo Wedding Elegance som bola dva krát. Prvý raz som si totiž nejak zabudla vyskúšať jedny šaty, ktoré mi na ich stránke padli do oka. Tak som si dohodla ďalší termín a zistila som, že sú to ONY. Nakoniec som si teda šaty požičiavala. Možno neboli tak pohodlné ako som čakala, ale boli krásne a presne také, aké som chcela. Mali dlhší rukáv, bohatú krajku na chrbte, zapínanie na gombíčky a hladkú jednoduchú sukňu. Dámam zo salónu ďakujem za milý a ústretový prístup, za upokojenie, keď som stresovala, že mi šaty do svadby budú malé ( a to som pritom troška ešte kvôli nim schudla :-D), a za to, že mi ukázali, že svadobný závoj proste potrebujem ;-))))
účes
Deni Hvorková - makeup artist & hair stylist
Denisku som si vybrala ako svoju kaderníčku a nakoniec to dopadlo tak, že ma okrem toho aj líčila. Bolo to jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Účes bol dokonalý, krásny, presne do bodky podľa predstáv, držal ako z betónu celý večer. Make up bol tiež fajn.
Žiadne príspevky.