coverphoto
Neaktívny

nataala

Natália  /  28 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 6. jan 2015
Info o svadbe
Svadba bola 9. 4. 2016
1582
dní po svadbe
Aktivita
17 príspevkov vo fotoblogoch
8 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (31)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +158
Svadobný album
♥Natálka a Janko♥
9. 4. 2016 Trenčín | 162 fotiek
oznámenia
Vyrábala som si sama :)
svadobné obrúčky
Zlatníctvo Stacho
ženíchov oblek
ZARA
svadobné šaty
ZUZANA STEFKOVA - Zo Salónu Betty som mala šaty aj ja aj maminka. Tiež som mala zo salónu obidva závoje, náušnice, bolerko a aj vankúšik na obrúčky. Boli sme spokojní :)
darčeky
Medíky- vyrábala som si sama :)
koláče
Syslíkove tortičky (www.torticky.sk) - DOKONALOSŤ! to k tomuto úplne stačí, naozaj chválili úplne všetci.
ubytovanie
Penzión Považany - Novopostavený penzión u nás v dedine, tam sme nakoniec aj fotili, keďže nám počasie neprialo. Výborná komunikácia, nádherný priestor.
poháre
Sama som si vyrobila :)
catering
Daily Rest - Tohto dodávateľa tiež radíme medzi TOP. Zabezpečili úplne všetko, čokoľvek sme potrebovali aj počas svadobného dňa, všetko hneď zabezpečili. Jedlo si všetci vychvaľovali, super obsluha, nie je čo vytknúť, určite odporúčame :)
hostina
Kultúrny dom Považany
starejší
Michal Mišura - Môj kamarát od malička, úžasný človek, top starejší. Všetci ho chválili, že nikoho lepšieho ešte nezažili.
hudobná skupina
M plus M Považany - Chlapci hrali od domu, v kostole a v sále až do rána, boli sme veľmi spokojní.
výzdoba
Svadobné a dekoračné štúdio Ewelyn - Od štúdia Ewelyn sme mali požičané Chiavari stoličky, bez nich by naša sála nevyzerala ako vyzerala. Výborná komunikácia a ochota, môžem iba odporúčať :)
výzdoba
LK decor - Ako som písala v samostatnom albume s výzdobou, na prácu LK nestačia slová. Všetko bolo úžasné, vysnívané a chválili všetci, ženy, chlapi aj deti :) Budem sa opakovať, ale výzdoba je môj splnený sen. LK tím ďakujeme :-*
kvety
LK decor - Za prácou s kvetmi, kyticou a pierkom je úžasná Veronika z LK decor. To dievča asi vidí do mojej hlavy, lebo aj to, čo som nestihla povedať nahlas ona spravila.
make-up
Lenka Vršková - Vizážistka make up & hairstyle - Lenka stihla učesať a namaľovať mňa, maminku, sestru a jednu družičku. Výsledky na fotkách vidíte, my sme boli nadmieru spokojné, všetko krásne stihla a hlavne všetko vydržalo do ráno bieleho :)
fotograf
Peter Lukačovič - Z tohoto výberu sme nadšení obaja, skvelý prístup, komunikácia a nehovoriac o samotnom výsledku. Myslím, že fotky hovoria za všetko, či už rande alebo naša svadba. URČITE ODPORÚČAME, pre nás TOP výber :)
nataala pridala novú fotku
19. nov 2017

♥Natálka a Janko♥

(162 fotiek)
Svadobný album
VYBRALI SME