Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

natalia8855 Neaktívny

Svadba bola 16. septembra 2017 okres Nitra  • 

Kameraman Emka media videoprodukcia - Mário Králiček - Super spolupráca, sympatický ľudský a hlavne profík :)
Fotograf Lucia Nemethová - Lucka to bola jasná voľba, ukľudnila ma pri všetkom, dotvorila svadobnú réžiu na 1 :P
Hudobná skupina Hudobná skupina Eminent - Svadobčania si chválili, žilo to na parkete až do rána, ďakujeme chlapci :P
Odobierka FS Dudváh - Neskutočný zážitok, rozplakali aj mužov, tento súbor dodal folklórneho ducha a podstatu celej mojej svadbe, veľké poďakovanie.
Kostol Bazilika svateho emerama nitra hrad - Toto miesto nepotrebuje špeciálny komentár, kto tam aspoň raz bol tak zažil :)
Hostina PKO Nitra - So sálou aj obsluhou sme boli všetci veľmi spokojní, sála nádherne vyzdobená, vyzerala precízne a luxusne, hostia si chválili jedlo, aj veľký parket.Chválim aj pána prevádzkara Lenického. Keby sa vydávam ešte raz, znova mám svadbu v PKO :)))))
Poháre Diamante.sk - Krásne poháre za nie prehnanú cenu, a rýchlo boli vyhotovené :)
Ubytovanie PKO Nitra - Izby voňavé a čisté
Svadobné auto Agrotec Slovensko, Lukáš Varga - Zapožičali nám Jeep Grand Cherokee - TOP.
Koláče Cukrárska výroba Ervín Zilizi Tešedíkovo - Veľmi veľa neviest si vyberá cukráreň Zilizi, mala som ich už odskúšaných, zákusky veľké, krásne a chutné, len trošku pokryvkávala expedícia, to by som trošku vylepšila a budete topka, šofér vravel že manželovi telefonoval pred rozvozom, no zmeškaný hovor si nenašiel nikto, takže vylepšiť logistiku. Ale na kvalite a super cene to neubralo boli sme spokojní.
Darčeky Sashe.sk - Gravit - Pán nám robil drevené magnetky a poďakovanie rodičom, hostia ocenili super nápad a vyhotovenie bolo rýchle, bola som spokojná
Svadobné šaty Salón Eva Mária - Šaty boli veľmi krásne, vyhotovené a upravené boli 4 dni do svadby - trošku som mala strach či to vôbec stihnú, ale dočkala som sa ich, môžem zhodnotiť že sa oplatí dať si u nich vyhotoviť šaty a aj čakať na ne. A nevesty nezabudnite na závoj, hosťom ten môj učaroval. :D
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Salón Eva Mária
Ženíchov oblek Ozeta Mlyny Nitra - Manžel nosí oblek v práci,preto vie zhodnotiť čo je pohodlné a čo nie, zo všetkých obchodov mu naviac sadol oblek práve z Ozety a aj sa v ňom najlepšie cítil. Majú dlhú tradíciu a myslím že sa to premieta aj do kvality výrobkov.
Ženíchove doplnky Alan Delon - vestička s viazankou
Make-up Make up artist & hair Eliška Révayová - Šiková baba, tá zmena ktorú zmákla za hodinu a pol bola NESKUTOČNÁ, som rada že som sa jej zverila.
Topánky Humanic
Bižutéria Sashe.sk Lujza Marko - Neskutočný set mi prišiel, hrebienok a náušnice zo šujtášu, precízna práca a jej výrobky budem sledovať aj naďalej
Etikety na fľaše Ľubica Molnárová - Ľubka - spolupráca na 1, vytvárala nám všetko ohľadom tlačovín, poradí pomôže je veľmi šikovná
Oznámenia Ľubica Molnárová - Oznámenia sa páčili azda každému. :)
Šperky SM Gold - Obrucky SM Gold 👍👍👍
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
natalia8855
31 r. Borisko - 30 r.
Registrácia: august 2016
Bydlisko: okres Nitra
Príspevkov: 11
Inzerátov: 0
Priatelia: 1
7 6 2 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (3)